02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

کلاهک هوا برش

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

خرید کلاهک هوابرش

کلاهک یکی از قسمت‌های مهم در دسته‌ برش هوا برش می‌باشد.که وظیفه‌ی آن هدایت شعله برش می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با کلاهک به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای برش اجسام فلزی روش‌های مختلفی مثل استفاده از سنگ فرز ، استفاده از قیچی و غیره وجود دارد که هر یک مزیت و عیب خاص خود را دارد.

استفاده از هوابرش یکی از روش‌های پر کاربرد در صنعت می‌باشد که در آن با استفاده از گاز اکسیژن و یک گاز مکمل مثل گاز خانگی عمل برش را انجام می‌دهد.

در برش به وسیله‌ی هوابرش ، یکی از ابزارهای بسیار مهم سری یا دسته‌ی هوا برش می‌باشد که وظیفه‌ی کنترل و هدایت شعله را برعهده دارد.دسته هوا برش خود از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است که هر قسمت وظیفه‌ای مشخص دارد.

کلاهک سری برش یکی از قسمت‌های مهم در سری برش می‌باشد که وظیفه‌ی آن هدایت یا ایجاد شعله می‌باشد.

کلاهک هوا برش جزو قطعات مصرفی محسوب می‌شود به این صورت که در صورت خرابی یا تغییر شکل کلاهک و کاهش کارایی آن ، می‌توان کلاهک برش خراب را با کلاهک جدید جایگزین کرد.

کلاهک برش باید دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت داشته باشد از این رو برای ساخت کلاهک معمولا از فلز برنج، مس و فلزات این چنینی استفاده می‌شود. فلزاتی مثل برنج یا مس علاوه بر داشتن مقاومت مناسب در برابر حرارت، عملکرد مناسبی در انتقال حرارت دارد.

کلاهک برش در اندازه‌های مختلف با شکل‌های متفاوت تولید می‌شود که بنا به استفاده و نوع دسته برش باید انتخاب شود.

برای خرید کلاهک هوابرش میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر