02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع مانومتر co2 ، آرگون و مانومتر اکسیژن

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع مانومتر co2 ، آرگون و مانومتر اکسیژن

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

مانومتر

مانومتر جزو ابزارهای اندازه‌گیری صنعتی محسوب می شود که از آن برای اندازه‌گیری میزان فشار گاز درون اتصالات مورد استفاده قرار می‌گیرد.برای آشنایی بیشتر با مانومتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ابزارهای اندازه گیری جزو ابزارهای پراستفاده و ضروری در صنعت می‌باشد که تنوع بالایی می‌باشد که هر یک برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانومتر یکی از ابزارهای اندازه‌گیری می‌باشد که از آن برای اندازه‌گیری میزان فشار درون مخزن گاز و میزان فشار خروجی استفاده می‌شود.

مانومتر به طور کلی دارای یک پیچ تنظیم و دو درجه عقربه دار می‌باشد. یکی از این درجه‌ها میزان فشار داخل سیلندر را اندازه‌گیری کرده و عقربه دیگر میزان فشار گاز خروجی از مانومتر را محاسبه می‌کند.

برای ساخت بدنه‌ی مانومتر معمولا از فلزات مستحکم مثل برنج یا استیل استفاده می‌شود تا در برابر فشار بالا مقاومت مناسبی داشته باشد. نکته‌ای که در هنگام انتخاب مانومتر باید به آن دقت کرد نوع گاز درون مخزن (از نظر خورندگی) و جنس بدنه‌ی مانومتر می‌باشد تا مانومتر حداکثر میزان کارایی و طول عمر را داشته باشد.

از مانومتر معمولا برای کنترل گاز‌های Co2 و آرگون استفاده می‌شود. بعضی از مانومتر‌های گاز co2 و مانومترهای گاز آرگون دارای دو یا سه پیچ تنظیم می‌باشد تا میزان دقت در میزان فشار گاز خروجی را بهتر کنترل کند.

امروزه شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید ابزار مانومتر فعالیت می‌کنند که محصولات تولید شده توسط آن‌ها از نظر کیفیت دارای تفاوت می‌باشد به همین دلیل قیمت مانومتر دارای تنوع می‌باشد.

برای خرید مانومتر co2 ، آرگون و مانومتر اکسیژن میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر