02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع تیغ اره آب صابونی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

تیغ اره آب صابونی چیست؟

برای برش اجسام ، روش‌های مختلفی وجود دارد. استفاده از اره آب صابونی یکی از روش‌های کارآمد برای برش اجسام سخت محسوب می‌شود. برای آشنایی با تیغ اره آب صابونی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

استفاده از اره آب صابونی جزو روش‌های بسیار کار آمد برای برش اجسام سخت مثل پروفیل یا ورق‌های فلزی محسوب می‌شود. تیغ اره آب صابونی یکی از بخش‌های بسیار مهم است که مستقیما با جسم در تماس است و وظیفه‌ی برش را بر عهده دارد. قسمت لبه تیغ اره آب صابونی دارای تعداد زیادی دندانه می‌باشد که وظیفه‌ی آن‌ها براده برداری از روی سطح جسم می‌باشد. این نوع تیغه معمولا از فولاد تند برش (HSS) یا آلیاژ های ترکیبی آن مثلا HSS کبالت ساخته می شود. در واقع این نوع تیغه با توجه به جنس آن و تعداد زیاد دنده های باید با سرعت بالا روی سطح کار بچرخد تا برش ایجاد کند. این چرخش با سرعت بالا گرمای زیادی ایجاد می کند. آلیاژ های فولادی و سطح کار در اثر این گرمای بسیار بالا ممکن است دچار تغییرات یا اشکالی شوند. بنابراین برای خنک کاری سطح برش و تیغه از آب صابون ایتفاده می شود. خاصیت خنک کنندگی و روان کنندگی آب صابون باعث عملکرد بهتر تیغ اره می شود. از این رو به آن تیغ اره آب صابونی می گویند.

تیغ اره آب صابونی باید روی دستگاه اره آب صابونی متصل شود. این دستگاه معمولا دارای مخزنی برای آب صابون است. این محلول جنک کننده به همراه چرخش تیغه بر روی سطح کار پاشیده می شود.

قیمت و خرید تیغ اره آب صابونی :

قیمت تیغ اره آب صابونی بیش از هر چیز وابسته به جنس و ابعاد آن است. برند هایی در این زمینه در داخل و خارج از کشور شناخته شده هستند و می توان بنا به شناخت و نیاز و قیمت از هرکدام از این برند ها خرید نمود. ابزار ماتریس سعی بر آن دارد که برند های مختلف را ارئه و معرفی کند. در این مورد خاص ابزار ماتریس هیچ گونه توصیه ای برای خرید نمی کند چرا که قیمت و شرایط کار تعیین کننده اصلی انتخاب مشتریان است.

برای خرید تیغ اره آب صابونی میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر