02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

قلاویز چپ گرد

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع قلاویز چپ گرد

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

خرید قلاویز چپ گرد

قلاویز چپ گرد یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در محیط‌های صنعتی و کارگاهی می‌باشد که کاربرد آن خارج کردن پیچ‌های شکسته می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با قلاویز چپ‌ گرد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یکی از مشکلاتی که در گاها به وجود می‌آید ، شکستن و گیر کردن پیچ یا هرز شدن گل پیچ در دل قطعه می‌باشد.برای حل این مشکل می‌توان از قلاویز چپ گرد استفاده کرد. قلاویز چپ‌گرد دارای رزوه‌هایی خاص و با جهت چپ (برعکس رزوه پیچ) می‌باشد. قلاویز چپ گرد با قرار گرفتن در دل قطعه و چرخاندن آن ، پیچ را خارج می‌کند.

قلاویز چپ گرد به طور کلی دارای دو نوع دستی و ماشینی است که برای استفاده از نوع دستی آن از دسته قلاویز استفاده شده و برای استفاده از نوع ماشینی آن ، می‌توان آن را روی دستگاهی مثل دریل نصب کرد. برای ساخت قلاویز چپ گرد از فلز فولاد استفاده می‌شود تا استحکام آن بیشینه بوده و دارای سختی بالایی باشد.

معمولا قلاویز چپ به صورت پک عرضه می‌شود تا بتوان از آن برای پیچ‌های مختلف با قطر‌های متفاوت استفاده کرد. امروزه شرکت‌های زیادی اقدام به تولید قلاویز چپ کرده اند که از نظر کیفیت متفاوت می‌باشند.به همین دلیل قیمت قلاویز چپ در بازار متغیر می‌باشد

برای خرید قلاویز چپ گرد میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر