02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

قلاویز هلی کویل

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع قلاویز هلی کویل

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

قلاویز هلی کویل

قلاویز هلی کویل جزو ابزارهای بسیار کاربردی محسوب می‌شود که کاربرد آن برای قلاویز کاری قبل از قرار دادن فنر هلی کویل می‌باشد. برای سناخت بیشتر قلاویز هلی کویل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یکی از مشکلات دردسر ساز که گاها به وجود می‌آید هرز شدن سوراخ پیچ یا خراب شدن روزه‌های آن می‌باشد.برای حل این مشکل می‌توان قطر سوراخ را بزرگتر کرد و از پیچ جدید و بزرگتر استفاده کرد. اما گاهی این راه حل به دلیل کوچک بودن قطعه و یا حساس بودن قطعه، امکان این کار وجود ندارد.

بهترین راه حل برای بر طرف کردن این مشکل استفاده از فنر هلی کویل می‌باشد. فنر هلی کویل نوعی فنر است که با قرار گیری درون سوراخ می‌تواند فضای خالی اضافه را حذف کرده و محیط لازم برای قرار گیری پیچ را به وجود آورد.

برای قرار دادن فنر هلی کویل ابتدا سوراخ مورد نظر باید با استفاده از قلاویز مناسب قلاویز کاری شود. سپس با استفاده از دسته هلی کویل فنر مناسب درون آن قرار می‌گیرد. همان طور که گفته شد برای استفاده از فنر هلی کویل ابتدا باید سوراخ مورد نظر قلاویز کاری شود تا رزوه مناسب برای قرار گیری فنر ایجاد شود.به این قلاویز ، قلاویز هلی کویل گفته می‌شود.

قلاویز هلی کویل دارای دو نوع دستی و ماشینی می‌باشد که تفاوت آن‌ها در چگونگی استفاده از آن‌ها می‌باشد به طوری که برای استفاده از قلاویز ماشینی از ابزار دریل استفاده می‌شود و برای استفاده از قلاویز دستی ، از دسته قلاویز استفاده می‌شود. قلاویز هلی کویل باید دارای استحکام و سختی بالایی داشته باشد به همین دلیل برای ساخت آن از فلز فولاد استفاده می‌شود.تا مقاومت آن بیشینه باشد.

قلاویز هلی کویل معولا در اندازه‌های مختلف ساخته می شود که بسته به اندازه سوراخ ، قلاویز مناسب انتخاب می‌شود.

برای خرید قلاویز هلی کویل میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر