02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع فرز خشن HSSE

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فرز خشن HSSE

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

خرید فرز خشن

فرز خشن یکی از انواع فرز است که از آن برای براده برداری با حجم بالا و به صورت خشن کاری استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با فرز خشن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تراشکاری یکی از بخش های مهم صنعت است که در آن با استفاده از ابزارهای مختلف عمل براده برداری و بار برداری از روی قطعه خام انجام می شود تا قطعه مورد نظر ساخته شود.

فرز کاری یکی از بخش های تراشکاری است که دستگاه اصلی در آن ، دستگاه فرز CNC می باشد که عمل بار برداری را انجام می دهد. دستگاه فرز CNC خود دارای قطعات متعددی است که هر قطعه وظیفه ای مشخص را برعهده دارد.

فرز یکی از قسمت های دستگاه فرز CNC است که مستقیما با قطعه خام در تماس بوده و بار برداری را انجام می دهد. فرز نیز همانند دیگر ابزارها دارای تنوع بسیار بالایی از نظر مدل و شکل ظاهری است که هر کدام برای نوعی خاص از براده برداری استفاده می شود.

فرز خشن یکی از انواع فرز است که از آن برای ماشین کاری خشن و بار برداری با حجم و دور بالا استفاده می شود. این نوع فرز همان طور که گفته شد فرز خشن برای بار برداری با حجم بالا مناسب بوده و دارای ظرافت کمتری است.

از فرز خشن معمولا برای مراحل اولیه فرز کاری استفاده می شود تا بخش اعظم براده برداری انجام شود. استفاده از فرز خشن می تواند باعث افزایش سرعت عمل تراشکاری شود.

برای ساخت فرز خشن از فلزات و متریال های بسیار سخت استفاده می شود تا در برابر فشار و چرخش و براده برداری با دور بالا دچار مشکل نشود. به همین دلیل برای ساخت فرز خشن از فولاد یا آلیاژی از فولاد مثل HSS یا HSS-E استفاده می شود.

برای ساخت فرز خشن HSS-E در کنار فلز فولاد از کبالت نیز استفاده می شود که باعث افزایش مقاومت فرز در برابر حرارت می شود به طوری که در براده برداری در دور بالا و اعمال حرارت بالا، فرز خشن HSS-E دچار مشکل نمی شود.

فرز خشن HSSE در اندازه های مختلف و با شکل های متفاوت تولید و عرضه می شود که بسته به کاربرد و حجم براده برداری باید انتخاب و خریداری شود.

امروزه فرز خشن HSSE توسط شرکت های داخلی و خارجی متعددی با کیفیت های متفاوت تولید می شود که این تفاوت در کیفیت باعث ایجاد تفاوت قیمت فرز خشن HSSE موجود در بازار می شود.

در هنگام خرید فرز خشن HSSE باید به موارد زیر دقت کرد تا ابزار خریداری شده کارایی لازم را داشته باشد:

  • ابعاد
  • جنس بدنه
  • نوع شیار

برای خرید فرز خشن HSS-E میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر