02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع فرز پودر الماسه

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فرز پودر الماسه

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

فرز پودر الماس

فرز جزو ابزارهای بسیار پر استفاده در تراشکاری می باشد که دارای تنوع بسیار بالایی از مدل است. فرز پودر الماس یکی از انواع فرز است که از آن برای فرم دهی به قطعه استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با فرز پودر الماس به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صنعت از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر بخش وظیفه ای مشخص را برعهده دارد. یکی از صنایع بسیار کاربردی که دیگر صنایع به نوعی به آن وابسته هستند، صنعت تراشکاری است که در آن با تراش قطعه خام ، قطعه و محصول مورد نظر ساخته می شود. صنعت تراشکاری خود دارای قسمت های مختلفی بوده و صنعت فرز کاری یکی از بخش های مهم آن است.

در فرز کاری ، دستگاهی که وظیفه براده برداری را برعهده دارد ، دستگاه فرز CNC بوده و قطعه اصلی در براده برداری ، فرز دستگاه می باشد. فرز دارای تنوع بسیار بالایی از نظر مدل است که فرز پودر الماس یکی از انواع آن است. فرز پودر الماس در واقع نوعی فرز فرم است که از آن برای فرم دهی و شکل دهی به قطعات خام استفاده می شود. برای ساخت فرز پودر الماس همان طور که از نام آن مشخص می باشد از پودر الماس استفاده شده است.

متریال اصلی برای ساخت فرز ، فولاد یا آلیاژی از فولاد مثل HSS یا HSS-E می باشد اما در ساخت فرز فرم پودر الماس از پودر الماس در متریال ساخت استفاده شده است که باعث افزایش سختی و همچنین کمک در براده برداری می شود. از فرز فرم پودر الماس می توان برای بار برداری از روی متریال های بسیار سخت مثل فولاد ، استیل و غیره استفاده کرد.

در واقع فرز پودر الماس نوعی فرز فرم است و از آن برای فرم دهی به قطعات مختلف استفاده می شود . فرز فرم پودر الماس دارای انواع مختلف زیر می باشد :

  • فرز فرم پودر الماس استوانه ای
  • فرز فرم پودر الماس مخروطی
  • فرز فرم پودر الماس کروی
  • فرز فرم پودر الماس تخت
  • و غیره می باشد.

فرز پودر الماس نیز همانند دیگر فرز ها در اندازه های مختلف تولید می شود که بسته به حجم براده برداری باید انتخاب و خریداری شود.

در هنگام خرید فرز پودر الماس باید به موراد زیر دقت کرد تا محصول خریداری شده کارایی لازم را داشته باشد:

  • نوع فرز فرم پودر الماس
  • ابعاد
  • جنس بدنه

برای خرید فرز پودر الماس میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر