02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع کولت

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع کولت ها

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

کولت یکی از ابزارهای کاربردی و پر استفاده در تراشکاری می‌باشد که در واقع نوعی قطعه واسط و گیره است. برای شناخت بیشتر کولت و انواع آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ترشکاری یکی از صنایع بسیار مهم می‌باشد که در آن با تراشیدن و بار برداری از روی قطعه خام ، قطعه مورد نظر ساخته می‌شود.در تراشکاری از ابزارها و دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام مختص به کاری خاص می‌باشد.

دستگاه CNC یکی از دستگاه‌های نسبتا جدید در صنعت تراشکاری می‌باشد که از بخش‌های بسیار مختلفی  تشکیل شده است. قطعه اصلی در دستگاه CNC که عمل براده برداری را انجام می‌دهد فرز می‌باشد.

کولت یکی از قطعات دستگاه CNC می‌باشد کولت نوعی قطعه نگهدارنده است که ابزار مورد استفاده روی آن نصب شده و سپس کولت روی کولت گیر نصب می‌شود.

کولت باید دارای استحکام بسیار بالایی باشد تا در برابر فشار دچار مشکل یا تغییر شکل نشود از این رو معمولا برای ساخت آن از فلز فولاد استفاده می‌شود.

همان طور که ابزارهای تراشکاری دارای اندازه‌های مختلفی است، کولت‌ها نیز از نظر اندازه دارای تنوع زیادی است.که بسته به اندازه‌ی ابزار و اندازه‌ی کولت گیر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

نمایش بیشتر