02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع سه نظام دریل آچاری

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سه نظام دریل آچاری

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

انواع سه نظام آچاری :

سه نظام دریل آچاری در دو نوع کلی ته کونیک و ته پیچ تولید و استفاده می شوند.

مشخصه اصلی یه نظام آچاری اینست که به وسیله یک آچار مخصوص که به آن آچار سه نظام می گویند. باز و بسته می شود. مزیت اصلی سه نظام آچاری اینست که می توان کاملا آن را محکم کرد تا مته داخل سه نظام کاملا فیکس شود.

قیمت و انتخاب سه نظام :

سه نظام آچاری معمولا از جنس فلز بوده و بسته به ته کونیک یا ته پیچ بودن آن برای دریل های دستی یا ستونی قابل استفاده است. سه نظام آچاری با برند ها و قیمت های مختلفی در بازار یافت می شود. از معروف ترین برند ها م یتوان به بوش ، رهم و یا سه نظام سانو چین اشاره کرد.

سه نظام های آچاری معمولا همراه با آچار سه نظام مرتبط به آن فروخته می شوند. اما در صورتی که آچار سه نظام مفقود شود یا به هر دلیل دیگر قابل استفاده نباشد امکان تهیه جداگانه آن نیز وجود دارد.

سه نظام یک وسیله مصرفی در دریل محسوب می شود. این قطعه دائما در حال باز و بسته شدن است. بنابراین احتمال خرابی آن در دریل نسبتا بالاست. در صورتی که از دریل زیاد استفاده می کنید بهتر است از برند های معتبر استفاده نمایید . هر چند قیمت سه نظام بسیار به برند آن وابسته است. اما کیفیت سه نظام ارتباط مستقیمی با هزینه شما خواهد داشت.

مشخصات سه نظام آچاری:

سه نظام آچاری معمولا با یک بازه عددی مشخص می شوند . مثل سه نظام 10-1 آچاری . در واقع این اعداد محدوده باز شدن دهانه سه نظام یا سه فک منظم آن هستند. به این معنا که این سه نظام از مته 1 تا 10 را می تواند بگیرد و برای اندازه های پایین تر از 1 یا بالای 10 قابل استفاده نیست.

برای خرید سه نظام آچاری میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر