02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع مته شیارباز

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع مته شیارباز

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

مته شیار باز

مته شیار باز یکی از انواع مته است که به دلیل شکل فیزیکی شیارهای آن به این نام شناخته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با مته شیار باز به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مته جزو ابزارهای بسیار پر استفاده و کاربردی برای سوراخ کاری قطعات مختلف است که همانند دیگر ابزارها دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل و شکل ظاهری است. مته‌های مختلف همانند ابزارهای متفاوت معمولا برای استفاده‌های مختلف کاربرد دارد.

مته شیار باز یکی از انواع مته است و همان طور که گفته شد به دلیل شکل فیزیکی قسمت شیارهای آن به این نام شناخته می‌شود. در مته شیار باز ، شیارهای روی قسمت فاز مته ، نسبت به شیار مته‌های معمولی ، دارای گودی یا فضای بیشتری است. این بزرگ بودن شیار فاز مته باعث سهولت در خارج شدن ذرات جدا شده از قطعه در هنگام براده برداری و سوراخ کاری می‌شود. به این صورت عمل سوراخ کاری با سرعت و دقت بیشتری انجام می‌شود.

معمولا از مته شیار باز برای سوراخ کاری قطعاتی که ذرات آن دارای خاصیت چسبندگی می‌باشد ، مثل قطعات فولادی ، چدنی و غیره استفاده می‌شود.

برای ساخت مته شیار باز معمولا از متریال‌های بسیار سخت مثل فولاد یا آلیاژی از فولاد استفاده می‌شود تا مقاومت و سختی مته در برابر فشار و ضربه بیشینه باشد.

مته شیار باز همانند دیگر مته‌ها در اندازه‌های مختلف و با شماره و طول متفاوت تولید و عرضه می‌شود که بنا به کاربرد و نوع متریال مورد نظر برای سوراخ کاری باید انتخاب و خریداری شود.

امروزه مته شیار باز توسط شرکت‌های مختلف با کیفیت‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شود که این تفاوت در کیفیت باعث ایجاد اختلاف قیمت مته شیار باز می‌شود.

در هنگام خرید مته شیار باز باید به موارد زیر دقت کرد تا محصول خریداری شده کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد:

  • جنس بدنه
  • نوع شیار
  • شماره مته
  • طول کل

طول فاز

نمایش بیشتر