02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع مته جعبه ای

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع مته جعبه ای

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

مته جعبه ای

مته جعبه ای در واقع نوعی پک چند عددی از مته است که در آن تعدادی مته با اندازه و شماره های مختلف وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با مته جعبه ای به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مته جزو ابزارهای پر استفاده و کاربردی برای سوراخ کاری قطعات مختلف است که به دلیل سهولت در استفاده جزو ابزارها بسیار پر طرفدار محسوب می شود. به طوری که در محیط های صنعتی و غیر صنعتی حداقل یکی از انواع مته یافت می شود. مته نیز همانند دیگر ابزارها دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل ، شکل ظاهری ، جنس بدنه و کاربرد می باشد که هر یک برای منظوری خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

همان طور که گفته شد مته بسیار پر استفاده بوده و معمولا در هر کارگاه ، از شماره های مختلف مته استفاده می شود. برای سهولت در دسترسی به مته با سایزهای مختلف می توان از مته جعبه ای استفاده کرد. مته جعبه ای ، در واقع نوعی پک چند عددی از مته است که در آن از مته هایی با اندازه (شماره) مختلف وجود دارد.

معمولا مته های موجود در مته جعبه ای از یک نوع بوده و تنها از نظر ابعاد و شماره دارای تفاوت می باشد. به همین دلیل در هنگام خرید مته جعبه ای باید به بازه شماره مته ها دقت کرد تا مته های موجود در محصول خریداری شده با حوزه کاری تناسب داشته باشد.

 برای ساخت مته جعبه ای معمولا از فلزات بسیار سخت مثل فولاد یا آلیاژی از فولاد استفاده می شود تا استحکام آن بیشینه باشد. همان طور که گفته شد مزیت مته جعبه ای سهولت در دسترسی به مته با شماره های مختلف است و این امر می تواند سرعت انجام کار را بهبود بخشد.

امروزه مته جعبه ای توسط شرکت های مختلف با کیفیت و ابعاد متفاوت تولید می شود که این تفاوت در محصولات باعث ایجاد اختلاف قیمت مته جعبه ای می شود.

در هنگام خرید مته جعبه ای باید به موراد زیر دقت کرد تا محصول خریداری شده کارایی لازم را داشته باشد:

  • بازه شماره مته های موجود در پک
  • نوع مته
  • جنس بدنه

برای خرید مته جعبه ای میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر