02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع برقو ماشینی

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع برقو ماشینی

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

برقو ماشینی

برقو ماشینی یکی از انواع برقو است و همان طور که از نام آن مشخص می‌‌باشد که برای استفاده از آن، از ابزارهایی مثل دریل استفاده می‌شود.برای آشنایی بیشتر با برقو ماشینی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای سوراخکاری قطعات، اولین روشی که به ذهن می‌رسد، استفاده از مته و دریل می‌باشد.اما استفاده از مته می‌تواند دارای خطا یا لغزش باشد به همین دلیل نمی‌توان از مته برای ایجاد سوراخ دقیق استفاده کرد.

برای ایجاد سوراخ با قطر مشخص و دقیق، یکی از ابزارهای بسیار کاربردی، برقو می‌باشد.برقو ماشینی یکی از انواع برقو است که با استفاده از دستگاهی مثل دریل می‌توان با آن سوراخ کاری کرد.در واقع برقو ماشینی برای سوراخکاری با دستگاه دریل دستی یا دریل ستونی است. به همین دلیل می‌تواند سوراخکاری سرعت ببخشد.

برقو ماشینی باید دارای استحکام بسیار بالایی باشد تا در برابر فشار، ضربه، سایش و حرارت مقاومت مناسبی داشته باشد از این رو برای ساخت آن از آلیاژ فولاد استفاده می‌شود. نکته‌ای که در هنگام خرید برقو باید به آن دقت کرد، جنس برقو است تا برقو توانایی سوراخ کردن قطعه را داشته باشد.

برقو ماشینی می‌تواند ساده یا مارپیچ باشد که بسته به نوع متریال قطعه می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

امروزه شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید برقو ماشینی کرده اند که از نظر کیفیت با یک دیگر متفاوت است، از این رو قیمت برقو ماشینی برندهای مختلف با یک دیگر متفاوت می‌باشد.

 

 

نمایش بیشتر