جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

الکترود جوش آهن

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع الکترود جوشکاری آهن

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

الکترود جوشکاری


خرید اینترنتی الکترود آهن یا الکترود 6013

الکترود آهن جزو الکترودهای بسیار پر استفاده در صنعت است که از آن برای اتصال قطعات آهنی استفاده می شود. برای اتصال دو قطعه فلزی روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام برای کاربردی خاص می باشد.استفاده از اینورتر و الکترود جزو روش های قدیمی و پر استفاده می باشد.

در جوشکاری به وسیله ی اینورتر جوشکاری یکی از ابزارهای مصرفی و کاربردی الکترود می باشد که از آن برای ایجاد اتصال و همچنین اتصال دو قطعه استفاده می شود.

الکترود از دو بخش اصلی تشکیل شده است بخش فلز مرکزی و بخش روکش :

بخش فلزی مرکزی که در واقع همان فیلرجوش بوده و حکم قطعه رسانا و همچنین حکم مواد پرکننده را نیز دارد. بخش روکش که در مواقع برای تسریع در عمل ذوب استفاده شده است.

الکترود آهن دارای تنوع بسیار زیادی از نظر نوع متریال ساخت می باشد که هر کدام برای فلزی خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

الکترود 6013  یکی از انواع الکترود می باشد که در قطر های مختلف تولید می شود از این الکترود همان طور که از نام آن مشخص می باشد فقط می توان برای اتصال قطعات آهنی استفاده کرد. الکترود آهن از نظر متریال ساخت دارای تنوع می باشد که هر کدام برای آلیاژی خاص از آهن مورد استفاده قرار می گیرد.

قطرهای موجود برای الکترود های آهن به صورت زیر می باشد:

  • الکترود آهن قطر 2.5 میلی متر
  • الکترود آهن قطر 3.2 میلی متر
  • الکترود آهن قطر 4 میلی متر
  • الکترود آهن قطر 5 میلی متر

شرکت های داخلی و خارجی مختلفی در حوزه تولید الکترود آهن 6013 فعالیت می کند شرکت آما و نیکو جزو شرکت های تولید کننده ی مطرح داخلی در زمینه تولید الکترود 6013 می باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی  خرید الکترود و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp