مرتب سازی :

پیچ دستی و گیره نجاری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع پیچ دستی و گیره نجاری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

پیچ دستی نجاری چیست؟

پیچ دستی نجاری در واقع گیره ای است برای نگه داشتن قطعه برای انجام عملیات روی آن. پیچ دستی با ثابت نگه داشتن قطعه مورد نظر امکان عملیاتی چون سوراخ کاری یا سوهان کاری بر روی قطعه را فراهم میکند. در حقیقت استفاده از گیره و نگه دارنده های می تواند باعث دقت و راحتی انجام عملیات بر روی قطعات مختلف شود.

پیچ دستی غالبا دارای یک فک ثابت و یک فک متحرک است. طول گیره ، محدوده باز شدن فک و جنس پیچ دستی از عوامل موثر در انتخاب آن محسوب می شوند. بنا براین قبل از خرید حتما به ابعاد ، مشخصات و قیمت محصول توجه کنید.

فروشگاه ابزار ماتریس به عنوان ارائه دهنده ابزار تخصصی ، طیف کاملی از محصولات گیره و نگه دارنده و پیچ دستی نجاری است. به راحتی می توانید در این دسته محصول مطابق با نیاز خود را انتخاب و با مشاهده و اطلاع از قیمت آن اقدام به خرید اینترنتی نمایید.

خدماتی نظیر ارسال رایگان و سریع ، تضمین اصالت کالا و امکان مرجوعی و بازگشت وجه در ابزار ماتریس تضمین یک تجربه خرید خوب برای شما صنعتگر گرامی است.

دسترسی ، مشاهده قیمت و خرید پیچ دستی نجاری :

برای مشاهده قیمت و خرید پیچ دستی های پرشیا یا مهدوی در منو اصلی ابزار عموی وارد ابزار نجاری شوید. در زیر منو ابزار نجاری ، پیچ دستی را خواهید دید. در موقع انتخاب به اندازه ، فک پیچ دستی نجاری و حد اکثر میزان باز شدن دقت کنید. ضمن اینکه جنس دسته برای انتخاب این محصول بسیار حائز اهمیت بوده و طبیعتا در قیمت آن نیز تاثیر گذار است.

پیچ دستی نجاری پرشیا یا مهدوی؟ کدام انتخاب بهتری است؟

پیچ دستی های نجاری پرشیا و مهدوی معروف ترین برندها در این زمینه محسوب می شوند. کیفیت و قیمت مناسب را می توان از عوامل موثر موفقیت این برند ها در زمینه پیچ دستی دانست. پیچ دستی پرشیا در ابعاد بسیار متنوع و با اندازه فک های متنوع تولید می شوند. پیچ دستی مهدوی معمولا با دسته چوبی تولید می شود.

در واقع انتخاب بین این دو برند بیشتر به نوع کار شما و البته قیمت مورد نظر شما بستگی دارد. هر دو برند کاملا ایرانی بوده و سابقه خوبی در تولید پیچ دستی دارند. تفاوت اصلی آنها دقیقا در جنس دسته هاست. تولیدی مهدوی هنوز اصرار بر تولید پیچ دستی با دسته چوبی دارد. در حالی که دسته های در پیچ دستی پرشیا اکنون پلاستیکی هستند. البته که دوام دسته پلاستیکی کمی بیشتر بوده و تا حدی خوش دست تر هم به نظر می رسد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید پیچ دستی و بزرگترین مرکز خرید ابزارهای صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp