مرتب سازی :

تورچ جوشکاری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع تورچ جوش هوا خنک و آب خنک

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

تورچ یکی از قطعات بسیار مهم و کاربردی در جوش co2 و آرگون می باشد که دارای تنوع زیادی از نظر مدل می باشد. 

در جوش co2 یا آرگون از ابزارها و قطعات مختلفی استفاده می شود که هر یک برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرد.تورچ یا دسته جزو قطعات مهم و اصلی در این دو نوع جوش می باشد.

در جوش co2 و آرگون در قسمت نوک تورچ حرارت بالایی ایجاد می شود تا قطعات مورد نظر به یک دیگر متصل شود از طرفی حرارت بالا به مرور زمان باعث ایجاد خرابی و مشکل در قسمت نوک تورچ می شود به همین دلیل داشتن یک مکانیزم مناسب برای خنک کاری می تواند کمک زیادی به افزایش طول عمر تورچ کند.

تورچ از نظر مکانیزم خنک کاری دارای دو نوع هوا خنک و آب خنک است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد تفاوت این دو در مکانیزم خنک کاری آن می باشد.

تورچ هوا خنک

در تورچ هوا خنک برای خنک کردن قسمت نوک تورچ از گاز محافظ استفاده می شود. از تورچ های هوا خنک میتوان برای جوش با شدت جریان زیر 200 آمپر با مدت زمان کوتاه استفاده کرد.

تورچ آب خنک

در تورچ آب خنک برای خنک کردن سمت نوک تورچ از آب استفاده می شود.برای بهبود عملکرد تورچ بهتر است به آب درون دستگاه مقدار مناسبی ضد یخ اضافه کرد تا از رسوب و خوردگی اتصالات جلوگیری شود.

تورچ آب خنک برای داشتن جوشکاری های سنگین و طولانی مدت گزینه بسیار مناسبی می باشد. در هنگام خرید تورچ جوشکاری باید به نوع استفاده از تورچ و حجم جوشکاری دقت کرد تا تورچ مورد نظر حداکثر کارایی را داشته باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید تورچ جوشکاری و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp