خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

تیغچه تراشکاری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع تیغچه تراش

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

تیغچه تراش یکی از انواع تیغچه برای تراشکاری می باشد.برای شناخت بیشتر تیغچه تراش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تراشکاری یکی از بخش های بسیار مهم صنعت است که دیگر صنایع به نحوی به آن وابسته است.در تراشکاری از قطعات و ابزارهای مختلفی استفاده می شود که هر یک وظیفه ای مشخص دارد.

در کارگاه تراشکاری ، اصلی ترین دستگاه ، دستگاه تراش می باشد که خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است.یکی از قطعات اصلی در دستگاه تراش ، تیغچه تراش می باشد که جزو قطعات نسبتا قدیمی در تراشکاری می باشد.

کاربرد اصلی تیغچه تراش همان طور که از نام آن مشخص می باشد از آن برای تراش دادن قطعه استفاده می شود. برای استفاده از تیغچه تراش ابتدا لبه ی آن تیز شده و سپس روی تیغچه گیر ، هولدر قرار می گیرد.

تیغچه تراش دارای قابلیت تیز شدن مجدد می باشد یعنی در صورت خرابی یا تغییر شکل قسمت نوک آن ، می توان آن را با استفاده از روش های مختلف تیز کرد و دوباره استفاده کرد.

برای ساخت تیغچه برش معمولا از فلزات سخت مثل فولاد یا تنگستن کارباید استفاده می شود تا استحکام و سختی آن بیشینه باشد. تیغچه تراش معمولا در اندازه های مختلف با جنس های متفاوت ساخته می شود که بسته به قطعه مورد نظر و جنس قطعه ، نوع و اندازه ی تیغچه انتخاب می شود.

خرید اینترنتی تیغچه تراش

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید تیغچه تراشکاری و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp