خرید ابزار رونیکس
مرتب سازی :

تراز صنعتی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع تراز بنایی و تراز لیزری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

تراز  یکی از ابزارهای اندازه گیری بسیار پر استفاده برای تشخیص زاویه سطوح میباشد. تراز به طور کلی دارای انواع مختلفی مثل تراز دستی و تراز لیزری یا تراز دیجیتال میباشد. ابزارهای اندازهگیری ، جزو ابزارهای بسیار پر استفاده در صنایع مختلف است و دارای تنوع بالایی از نظر مدل و نوع کارکرد میباشد که هر یک برای کاری خاص مورد استفاده قرار میگیرد.

تراز جزو ابزارهای اندازه گیری پر استفاده میباشد و همان طور که گفته شد از آن برای مشخص کردن زاویه سطوح استفاده میشود. تراز دستی یکی از انواع تراز است که معمولا دارای 2 تا 3 عدد شیشه حباب دار میباشد که هر یک از آنها برای مشخص کردن درجهای خاص میباشد.

تراز باید علاوه بر داشتن استحکام بالا، باید وزن مناسبی داشته باشد از این رو برای ساخت تراز از فلزات سبک و مقاوم مثل آلومینیوم استفاده میشود.

ترازها معمولا در اندازه های مختلفی تولید میشود که بسته به نیاز میتوان آن را انتخاب کرد.اندازههای پر استفاده برای تراز ، سایزهای زیر میباشد.

  • 30 سانت
  • 40 سانت
  • 50 سانت
  • 60 سانت

نوعی تراز دستی دارای مگنت میباشد و همان طور که از نام آن مشخص میباشد، دارای مگنت بوده و قابلیت چسبیدن به سطوح فلزی را دارا میباشد.وجود مگنت میتواند باعث سهولت در انجام کار شود به طوری که از افتادن تراز جلوگیری شود.

خرید اینترنتی تراز

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید تراز و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp