خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

تیغچه گرد 

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع تیغچه گرد تراشکاری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

تیغچه گرد یکی از ابزارهای پر استفاده در تراشکاری می باشد.که با استفاده از آن می توان قطعات را ماشین کاری کرد. برای آشنایی بیشتر در رابطه با تیغچه گرد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تراشکاری یکی از بخش های مهم صنعت است که در آن با استفاده از ابزار و دستگاه های مختلف از روی قطعه خام براده برداری شده و قطعه اصلی تولید می شود.

همان طور که گفته شد در تراشکاری از قطعات و دستگاه های مختلفی با کاربردهای متفاوت استفاده می شود که می توان به مواردی مثل تیغچه ، هولدر ، دستگاه تراش و غیره اشاره کرد.

تیغچه جزو قطعات بسیار پر استفاده است که دارای تنوع زیادی از نظر شکل ظاهری است که هر یک با نام خاصی شناخته می شود. از انواع تیغچه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تیغچه گرد یکی از انواع تیغچه می باشد که به دلیل شکل فیزیکی آن (شکل استوانه ای) به این نام شناخته می شود. تیغچه گرد ابتدا یک قطعه خام می باشد که مطابق با قطعه مورد نظر،تراش داده شده و شکل آن تغییر داده می شود.

تیغچه گرد معمولا برای مواقعی استفاده می شود که تیغچه مورد نظر از نظر شکل ظاهری دارای پیچیدگی بالایی باشد.

برای ساخت تیغچه گرد معمولا از فلزات مقاوم مثل فولاد یا آلیاژی از آن استفاده می شود تا استحکام و سختی آن بیشینه باشد. معمولا برای ساخت تیغچه از آلیاژ فولاد تند بر یا HSS استفاده می شود.

از تیغچه گرد بعد از تراشکاری می توان در دستگاه هایی مثل دستگاه تراش و یا در دستگاه CNC استفاده کرد.

خرید اینترنتی تیغچه گرد تراش

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید تیغچه تراشکاری و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp