خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

تیغچه چهار پهلو

قیمت و خرید آنلاین انواع تیغچه چهار پهلو تراشکاری (تیغچه برش و تیغچه فرم)

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

تیغچه یکی از ابزارهای پر استفاده در تراشکاری می باشد که دارای تنوع بالایی از مدل می باشد. تیغچه فرم یکی از انواع تیغچه است که برای فرم دهی به قطعه کورد استفاده قرار می گیرد.

صنعت تراشکاری یکی از صنایع مهم کشور محسوب می شود که دیگر صنایع به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به آن وابسته است.در تراشکاری از ابزارهای مختلف با کاربردهای متفاوت استفاده می شود. تیغچه فرم یکی از انواع تیغچه است که دارای تنوع بالایی از مدل می باشد. به طور کلی تیغچه ها جزو ابزارهای نسبتا قدیمی محسوب می شود.

تیغچه فرم یکی از انواع تیغچه است، همان طور که از نام این محصول مشخص می باشد از این تیغچه برای فرم دادن به قطعات مختلف استفاده می شود.

تیغچه فرم ابتدا به صورت مستطیلی و بدون شکل است که بنا به نوع قطعه مورد نظر روی آن شکل داده می شود و سپس روی دستگاه تراش نصب می شود.

مزیت استفاده از تیغچه فرم، در تولید قطعه یکسان و یک شکل در تیراژ بالا می باشد. برای ساخت تیغچه فرم معمولا از فلزات سخت مثل فولاد ، تنگستن کارباید یا آلیاژی از فولاد مثل HSS استفاده می شود.

خرید اینترنتی تیغچه فرم

تیغچه فرم معمولا در اندازه های مختلف و متریال های متفاوت ساخته می شود که بسته به قطعه مورد نظر و جنس آن ، تیغچه فرم انتخاب می شود. استفاده از تیغچه فرم می تواند تا حد بالایی از خطای انسانی جلوگیری کند.به همین دلیل دارای طرفداران زیادی است.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید تیغچه تراشکاری و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp