مرتب سازی :

بوش اسپرو

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع بوش اسپرو قالب

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

بوش اسپرو جزو قطعات مهم در قالب های پلاستیک می باشد که وظیفه آن انتقال مواد اولیه می باشد. برای شناخت بیشتر بوش اسپرو و وظیفه ی آن به ادامه مطلب مراجعه کنید. صنعت قالبسازی جزو صنایع بسیار مهم می باشد که دیگر صنایع به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به آن وابسته هستند.به همین دلیل به صنعت قالبسازی ، صنعت مادر گفته می شود.

به طور کلی قالب ها به دو نوع قالب پلاستیک یا بلوک و قالب فلز یا قالب سنبه ماتریس تقسیم می شود. قالب پلاستیک از قطعات مختلفی مثل کفشک قالب ، سنبه ها ، بوش اسپرو و غیره تشکیل شده است که هر کدام دارای وظیفه ای خاص می باشد. بوش اسپرو یکی از قطعات بسیار مهم در قالب های پلاستیک می باشد که وظیفه ی آن تزریق مواد مذاب به درون فک های قالب می باشد.

در قالب پلاستیک مواد اولیه یا گرانول در مخزن ذوب شده و سپس از طریق مجاری به اسپرو رسیده و سپس از طریق آن به درون قالب تزریق می شود. بوش اسپرو از دو بخش اصلی ساقه و گل تشکیل شده است که درون قسمت آن دارای ساختاری مخروطی (کونیک) می باشد تا مواد مذاب با فشار به درون قالب تزریق شود. قسمت داخلی بوش اسپرو باید به صورت سنگ زده (کاملا صیقلی و آینه ای) باشد تا به مرور زمان مواد اولیه به آن گیر نکند.

بوش اسپرو باید دارای استحکام و مقاومت مناسبی در برابر فشار و حرارت داشته باشد به همین دلیل برای ساخت بوش اسپرو معمولا از فلز فولاد استفاده می شود.

راهنمای قیمت و خرید بوش اسپرو :

  • قطر بیرونی ساقه
  • طول ساقه
  • قطر داخلی ساقه
  • قطر گل
  • قطر سوراخ گل

بوش اسپرو معمولا در اندازه های مختلف ساخته می شود که بسته به کاربرد و نوع و قیمت قالب باید آن را انتخاب کرد.

برای خرید بوش اسپرو میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp