جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

سنبه سرسیلندری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سمبه سرسیلندری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

خرید سنبه سرسیلندری

سنبه جزو ابزارهای بسیار پر استفاده در صنعت قالب سازی است که دارای تنوع زیادی است. سنبه  پران سر سیلندری یکی از انواع سنبه است که از آن در قالب های پلاستیک استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با سنبه پران به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صنعت قالب سازی ، یکی از صنایع بسیار مهم و کاربردی است که دیگر صنایع به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به آن وابسته هستند. در صنعت قالب سازی از قطعات مختلفی استفاده می شود که هر یک وظیفه یا کاربردی خاص دارد ، یکی از قطعات بسیار کاربردی سنبه است که دارای تنوع زیادی از نظر مدل است.

سنبه پران یکی از انواع سنبه است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد کاربرد آن پراندن یا جدا کردن قطعه می باشد. در واقع سنبه پران یک قطعه بیرون اندازه است که در قالب پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد و مانع از گیر کردن قطعه در دل قالب می شود.

سنبه پران معمولا به گونه ای در قالب قرار می گیرد که بعد از شکل گرفتن قطعه و باز شدن آن ، قطعه ساخته شده را از دل قالب به بیرون هول می دهد. نوعی سنبه پران با نام سنبه پران سر سیلندری شناخته می شود که دلیل نام گذاری آن ، شکل قسمت انتهایی آن است که شبیه به یک استوانه سیلندری شکل است. این استوانه سیلندری شکل به قرار گیری سنبه پران سر سیلندری کمک می کند.

برای ساخت سنبه بیرون انداز سر سیلندری معمولا از فلزات بسیار سخت مثل فولاد استفاده می شود و گاها کل یا قسمتی از سنبه ،سخت کاری می شود تا میزان استحکام سنبه بیشینه باشد و در برابر ضربه و فشار مقاومت مناسبی داشته باشد. سنبه پران سر سیلندری در اندازه های مختلف با طول و قطر های متفاوت تولید می شود که بسته به نیاز می توان آن را تهیه کرد.

قیمت سنبه سر سیلندری

امروزه شرکت های محتلفی در زمینه تولید سنبه پران سر سیلندری فعالیت می کنند و محصولاتی با کیفیت های گوناگون تولید می کنند. این تفاوت در کیفیت باعث اختلاف قیمت سنبه سر سیلندری تولید شده توسط شرکت های مختلف می شود.

در هنگام خرید سنبه سر سیلندری باید به موارد زیر دقت کرد:

  • جنس بدنه
  • قطر میله
  • قطر سری

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید سنبه سر سیلندری و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp