خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

سنباده حلقوی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سنباده حلقوی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

خرید سنباده حلقوی از فروشگاه ابزار ماتریس

سنباده حلقوی نوعی سنباده است که به دلیل شکل ظاهری آن به این نام شناخته می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار ، به ادامه مطلب رجوع کنید. سنباده جزو ابزارهایی است که دارای تنوع زیادی از نظر مدل می باشد که هر کدام برای کاری خاص مورد استفاده قرار می گیرد.سنباده حلقوی یکی از مدل های سنباده می باشد که به دلیل شکل فیزیکی آن به این نام شناخته می شود.

برای استفاده از سنباده حلقوی از ابزار لاستیک سنباده حلقوی استفاده می شود.لاستیک سنباده حلقوی روی دستگاه هایی مثل دریل یا دستگاه سنگ انگشتی نصب شده و سنباده حلقوی روی آن قرار می گیرد. قسمت نوار این نوع سنباده به صورت استوانه ای ساخته شده است و ذرات سایده روی آن چسبیده شده است.معمولا جنس نوار سنباده حلقوی پارچه می باشد تا به درستی روی لاستیک سنباده حلقوی قرار گرفته و دچار پارگی نشود.

سنباده حلقوی دارای زبری های متفاوت می باشد که بازه ی آن بین P40 تا P1000 می باشد که در مراحل مختلف پرداخت کاری بسته به کاربرد از آن استفاده می شود. سنباده حلقوی از نظر اندازه نیز بسیار متنوع است که متناسب با لاستیک استفاده شده، باید آن را انتخاب کرد. از سنباده حلقوی برای لایه برداری از روی قطعات مختلف استفاده می شود که در صنایع مختلف کاربرد دارد. سنباده حلقوی با نصب شدن روی دستگاه هایی مثل دریل می تواند عمل پرداخت کاری را سرعت بخشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید سنباده و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp