مرتب سازی :

الماس شیشه بری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع الماس شیشه بری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

الماس شیشه یکی از ابزارهای بسیار پر استفاده و کاربردی برای برش قطعات شیشه ای می باشد. از الماس شیشه معمولا در محیط های صنعتی و غیر صنعتی استفاده می شود.برای آشنایی بیشتر با الماس شیشه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای برش قطعات شیشه ای می توان از ابزارهای مختلفی نظیر سنگ ، برش با آب و غیره استفاده کرد که هر یک مختص به محیطی خاص می باشد. الماس شیشه بر ، یکی از بزارهای کاربردی برای برش قطعات شیشه ای است که با استفاده از آن می توان به خوبی عمل برش را روی قطعات شیشه ای انجام داد.

الماس شیشه به طور کلی از دو بخش اصلی تشکیل شده است:

  • دسته و نگهدارنده الماس
  • الماس

الماس استفاده شده در ، شیشه بر دستی ، تنگستن کارباید بوده و دارای سختی بسیار بالایی است که می تواند به خوبی روی شیشه و سطوح مختلف شیشه ای خط بیندازد. معمولا شیشه بر دستی دارای تعدادی الماس می باشد که در صورت کند شدن یکی از آن ها ، با الماس دیگر عمل برش را ادامه داد.

دسته الماس شیشه باید دارای ساختاری مناسب (خوش دست) و وزن ایده آلی باشد تا در حین انجام کار باعث خستگی دست نشود به همین دلیل معمولا برای ساخت دسته الماس شیشه بر دستی ، معمولا از چوب استفاده می شود.

قسمت نگهدارنده الماس باید دارای مقاومت مناسبی باشد تا در هنگام اعمال فشار یا اعمال ضربه ، دچار تغییر شکل یا شکستی نشود به همین دلیل برای ساخت آن معمولا از فلز استفاده می شود.

معمولا روی قسمت فلزی بدنه الماس شیشه ، تعدادی شیار می باشد که به وسیله ی آن می توان با اعمال نیرو به لبه شیشه، آن را جدا کرد.

امروزه الماس شیشه یا شیشه بر دستی در اندازه های مختلفی تولید می شود که بسته به نوع کاربرد باید انتخاب شود. محصولات مختلفی تحت عنوان الماس شیشیه در بازار موجود می باشد که هر یک از نظر کیفیت ساخت و کیفیت الماس نسبت به دیگری دارای تفاوت می باشد. این تفاوت در کیفیت باعث به وجود آمدن تفاوت در قیمت الماس شیشه شده است.

خرید اینترنتی الماس شیشه بری

در هنگام خرید الماس شیشه باید به موارد زیر دقت کرد تا محصول انتخاب شده کیفیت مطلوب را داشته باشد:

  • جنس دسته
  • جنس نگهدارنده الماس
  • جنس الماس
  • ابعاد کلی

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید شیشه بر و بزرگترین مرکز خرید ابزار برشکاری میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp