مرتب سازی :

سرامیک تورچ آرگون

مشاهده قیمت و خرید آنلاین سرامیک جوش آرگون

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر
سرامیک آرگون سایز  6

سرامیک آرگون سایز 6

% 8
  • 19,656 تومان
  • 18,000 تومان

خرید و قیمت سرامیک آرگون

جوش آرگون یکی از روش های نسبتا جدید برای اتصال قطعات فلزی می باشد که در آن از گاز آرگون برای اتصال استفاده می شود.گاز آرگون در واقع نوعی عایق می باشد که از اکسید شدن محل اتصال و ایجاد گل اضافی جلو گیری می کند.

در جوش آرگون از قطعات مختلفی استفاده می شود که هر کدام وظیفه ای مشخص دارد. تورچ آرگون یکی از قطعات مهم در جوش آرگون می باشد که خود از قسمت های مختلفی تشکیل شده است.

سرامیک آرگون یکی از قسمت های مهم تورچ آرگون می باشد که وظیفه ی آن هدایت گاز آرگون می باشد. سرامیک آرگون در واقع در قسمت نوک تورچ نصب شده و گاز آرگون را به نقطعه مورد نظر منتقل می کند. دلیل استفاده از سرامیک برای این قسمت، مقاومت بالای سرامیک در برابر حرارت می باشد تا به مرور زمان دچار خوردگی یا ذوب نشود.

سرامیک تورچ آرگون جزو قطعات مصرفی در تورچ آرگون می باشد و به مرور زمان و با استفاده طولانی مدت از آن ، کارایی اولیه خود را از داده و نیاز به تعویض پیدا می کند. سرامیک آرگون در اندازه های مختلف تولید می شود که بسته به نوع تورچ و اندازه ی آن ، سرامیک مورد نظر انتخاب می شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید سرامیک آرگون و بزرگترین مرکز خرید ابزار جوشکاری میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp