مرتب سازی :

محافظ گوش

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع صدا گیر و گوشی ایمنی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر
گوشی هدفنی اسفنجی نورث شگفت انگیز

گوشی هدفنی اسفنجی نورث

% NAN
  • ناموجود
گوشی خلبانی تایوان NAK شگفت انگیز

گوشی خلبانی تایوان NAK

% 6
  • ناموجود
گوشی خلبانی صداگیر 3M شگفت انگیز

گوشی خلبانی صداگیر 3M

% 6
  • ناموجود
گوشی هدفونی تو گوشی شگفت انگیز

گوشی هدفونی تو گوشی

% 6
  • ناموجود

گوشی ایمنی یکی از ابزارهای ایمنی بسیار پر استفاده در محیط هایی با حجم سروصدای بالا است که می تواند سلامت گوش را تا حد بالایی تامین کند. برای آشنایی بیشتر با گوشی ایمنی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

حفظ سلامتی در حین انجام کار یکی از ضرورت های کاری می باشد. در محیط های صنعتی به دلیل وجود ابزار آلات مختلف صنعتی و خشن ، خطرات متعدد و مختلفی سلامت انسان را به خطر می ندازد.

آلودگی صوتی یکی از خطرات متداول در محیط های صنعتی است که می تواند علاوه بر به خطر انداختن سلامت سیستم شنوایی انسان ، باعث به خطر افتادن سلامت روان انسان شود. برای جلوگیری از به خطر افتادن سیستم شنوایی بهترین راه حل استفاده از ابزارهای ایمنی گوش است.

گوشی ایمنی یکی از لوازم بسیار پرکاربرد در محیط های صنعتی و کارگاهی مثل تراشکاری ، نجاری ، تزریق پلاستیک و غیره است که می تواند به خوبی از گوش در برابر صداهای بلند محافظت کند.

گوشی ایمنی به طور کلی دارای دو نوع داخلی ( گوشی هدفنی تو گوشی) و بیرونی (گوشی خلبانی) است که تفاوت آن ها در چگونگی استفاده از آن می باشد.

گوشی هدفنی یا تو گوشی

این نوع گوشی ایمنی همان طور که از نام آن مشخص می باشد ، درون سوراخ گوش قرار گرفته و می تواند از سروصدا با حجم کم مقابله کند.

برای ساخت گوشی هدفنی معمولا از اسفنج متراکم استفاده می شود تا میزان نفوذ صدا به حداقل برسد.

گوشی خلبانی

این نوع گوشی ایمنی روی گوش قرار گرفته و به دلیل شکل فیزیکی آن که شبیه به گوشی استفاده شده در کابین خلبان ، به این نام شناخته می شود.

گوشی ایمنی خلبانی برای جلوگیری از نفوذ صدا از ابر بهره می برد. ابر استفاده شده در گوشی خلبانی باید به خوبی در برابر صدا مقاوم باشد به همین دلیل معمولا ابر فشرده شده یا فوم فشرده شده می باشد.

برای راحتی بیشتر پوست در حین استفاده ، معمولا قسمتی که با پوست انسان در تماس است با روکشی ضد تعریق یا ضد حساسیت پوشانده می شود تا از ناراحتی پوستی جلوگیری شود.

به دلیل استفاده گوشی خلبانی در محیط های صنعتی ، قسمت پوسته گوشی باید مقاومت مناسبی در برابر ضربه ، فشار داشته باشد به همین دلیل برای قسمت های مختلف آن معمولا از متریال های سخت مثل پلاستیک فشرده شده یا فلزاتی مثل استیل ، آهن و غیره استفاده می شود.

خرید اینترنتی گوشی ایمنی

امروزه شرکت های مختلف داخلی و خارجی در زمینه تولید ابزار ایمنی و به خصوص گوشی ایمنی فعالیت می کنند که محصولات مختلفی با کیفیت های متفاوت تولید می کنند. این تفاوت در کیفیت باعث به وجود آمدن تفاوت در قیمت گوشی خلبانی و قیمت گوشی هدفنی شده است.

در هنگام خرید گوشی ایمنی خلبانی باید به موراد زیر دقت کرد تا گوشی خریداری شده کارایی لازم را داشته باشد:

  • جنس بدنه
  • جنس فوم یا ابر
  • میزان مقاومت گوشی در برابر حجم صدا
  • ابعاد

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید گوشی ایمنی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp