مرتب سازی :

روبند قالب

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع روبند قالب چدنی و فولادی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر
روبند قالب فولادی کمانی برند ستاک شگفت انگیز

روبند قالب فولادی کمانی برند ستاک

% NAN
  • 213,745 - 726,594 تومان
روبند قالب فولادی تخت برند ستاک شگفت انگیز

روبند قالب فولادی تخت برند ستاک

% NAN
  • 358,986 - 811,506 تومان
روبند قالب تخت چدنی برند ارس زنجان شگفت انگیز

روبند قالب تخت چدنی برند ارس زنجان

% NAN
  • 217,515 - 1,192,099 تومان
روبند کوچک E371/6 ستاک شگفت انگیز

روبند کوچک E371/6 ستاک

% 6
  • 17,579 تومان
  • 16,575 تومان

ابزارهای نگهدارنده جزو قطعات بسیار مهم در صنعت می باشد که از تکان خوردن یا حرکت کردن قطعه یا ابزار در حین انجام کار یا ماشین کاری جلوگیری می کند. ابزارهای مختلفی تحت عنوان ابزار نگهدارنده در صنعت موجود می باشد که هر یک متناسب با قطعه مورد نظر یا صنعت انتخاب می شود.

روبند قالب یکی از ابزارهای نگهدارنده است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد کاربرد آن در صنعت قالب سازی بوده و برای ثابت نگهداشتن قالب از آن استفاده می شود. کاربرد اصلی روبند قالب در ثابت نگهداشتن قالب پلاستیک در دستگاه تزریق پلاستیک می باشد به همین دلیل به نام روبند قالب تزریق پلاستیک نیز شناخته می شود.از دیگر کاربردهای روند قالب، نگه داشتن قالب روی میز کار در هنگام ساخت آن می باشد.

برای ساخت روبند قالب معمولا از فلزات مقاوم مثل فولاد استفاده می شود تا استحکام و مقاومت آن بیشینه باشد و در برابر فشار و ضربه دچار مشکل و شکستگی نشود. معمولا روبند قالب در اندازه های مختلف با شکل های مختلف تولید می شود که بسته به نوع و اندازه قالب، روبند مناسب انتخاب می شود.

خرید اینترنتی روبند قالب

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید روبند قالب و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp