جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

ارسنج و شعاع سنج

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع ارسنج (آرسنج یا شعاع سنج)

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

ارسنج (شعاع سنج)

ارسنج یا شعاع سنج یکی از ابزارهای اندازه گیری میباشد و همان طور که از نام آن مشخص میباشد کاربرد اصلی آن اندازهگیری شعاع اجسام میباشد.

ابزارهای مختلفی تحت عنوان ابزار اندازهگیری در بازار موجود میباشد که هر یک برای کاری خاص مورد استفاده قرار میگیرد. ارسنج یکی از ابزارهای اندازهگیری پر استفاده میباشد که با استفاده از آن میتوان اندازه شعاع اجسامی مثل لوله، مفتول و غیره را اندازه گیری کرد از این رو به آن شعاع سنج نیز گفته میشود.

ارسنج معمولا دارای تعدادی زبانه میباشد که هر یک مشخص کننده قطر یا شعاعی خاص میباشد. معمولا ارسنج دارای بازههای مختلفی از نظر اندازه میباشد که بسته به کاربرد میتوان آن را انتخاب کرد. معمولا برای ساخت ارسنج از متریالهای مقاوم مثل فولاد استفاده میشود تا استحکام آن بیشینه بوده و در برابر سایش یا ضربه مقاوم باشد.

ارسنج معمولا دارای دو نوع شابلون میباشد که نوعی آن سطح داخلی را اندازهگیری کرده و نوع دیگر آن ، سطح بیرونی اجسام را اندازهگیری میکند.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید ارسنج (شعاع سنج) و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp