مرتب سازی :

قطر سنبه

مشاهده بیشتر

سنبه برش یکی از انواع سنبه است که در قالب های فلز استفاده می شود. صنعت قالب سازی جزو صنایع بسیار مهم می باشد که به دلیل وابستگی دیگر صنایع به آن ، به نام صنعت مادر نیز شناخته می شود. در قالب سازی از قطعات بسیار مختلفی مثل کفشک، انواع سنبه و غیره استفاده می شود که هر کدام برای منظوری خاص می باشد.

سنبه برش یکی از انواع سنبه است که از آن در قالب های فلزی استفاده می شود.در قالب فلزی، قطعه خام (ورق) بین فک های قالب قرار گرفته و به وسیله ی فک های قالب ورق سوراخ می شود. سنبه برش با فشار قطعه خام (ورق ) را سوراخ می کند.

سنبه برش باید داری استحکام و سختی بسیار بالایی باشد تا بتواند روی قطعه خام اثر بگذارد به همین دلیل برای ساخت آن از فلزات مقاوم مثل فولاد استفاده می شود. همچنین قسمت انتهایی سنبه برش معمولا دارای قسمتی پله ای شکل است تا به خوبی در سنبه گیر قرار بگیرد.

سنبه برش معمولا در اندازه های مختلف با قطر و طول متفاوت ساخته می شود که بسته به نوع قالب و قطعه می توان از آن ها استفاده کرد.در هنگام خرید باید به قطر و طول قطعه و سنبه توجه کرد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید سنبه برش قالب و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp