خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

پین تثبیت بدون رزوه

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع پین تثبیت بدون رزوه قالب

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

پین تثبیت قالب جزو ابزارهای پر استفاده در صنایع مختلف به خصوص در قالب سازی می باشد که از آن برای متصل کردن اجسام استفاده می شود.

برای اتصال اجسام یا قطعاتی که نیاز به حرکت دارند (حرکت زانویی شکل) یکی از متداول ترین روش ها استفاده از پین می باشد. با ایجاد سوراخ درون اجسام و قرار دادن پین مناسب درون آن ، می توان اتصال را ایجاد کرد.

استفاده از پین می تواند اتصال موقت را به وجود آورد بدین معنا که در صورتی که نیاز به اتصال وجود نداشت ، می توان با خارج کردن پین، اجسام را از یک دیگر جدا کرد.

به طور کلی پین دارای دو نوع می باشد.

  1. پین رزوه دار
  2. پین ساده

در پین رزوه دار ، قسمت داخلی پین دارای رزوه می باشد تا به وسیله ی آن بتوان پین را خارج کرد. در نوع ساده برای خارج کردن پین باید به آن ضربه وارد کرد.

مزیت استفاده از پین رزوه دار نسبت به پین های معمولی ، خارج کردن راحت تر پین رزوه دار می باشد و می توان پین رزوه دار را به سهولت و بدون آسیب دیدن خارج کرد.

پین باید دارای استحکام بسیار بالایی باشد تا در برابر فشار و ضربه دارای استحکام بالایی باشد. از طرفی به دلیل قرار گیری پین در معرض سایش، پین باید دارای مقاومت مناسبی در برابر سایش باشد. به همین منظور معمولا برای ساخت پین از فلزات مقاوم فولاد یا آهن استفاده می شود.

پین دارای تنوع بسیار بالایی از نظر اندازه و متریال ساخت می باشد که بسته به کاربرد باید آن را انتخاب و خریداری کرد.

شرکت های مختلفی اقدام به تولید پین کرده اند که هر کدام از نظر کیفیت با دیگری متفاوت است از این رو قیمت پین و پین روزه دار نیز بسیار متنوع است.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید پین قالب و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp