خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

انواع نازل جوش

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع نازل جوشکاری (نازل جوش co2 و نازل پلاسما)

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

برای اتصال قطعات فلزی روش های مختلفی وجود دارد که هر یک برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. جوش Co2 یکی از روش های پراستفاده و کاربردی برای اتصال و جوش دادن قطعات فلزی می باشد.

جوش Co2 به دلیل داشتن جوش یکنواخت و تمیز ( دارای گل کمتر نسبت به جوش به وسیله اینوتر ) توانسته طرفداران زیادی را در بین صنعت گران پیدا کند. در جوش Co2 گاز Co2 حکم گاز محافظ یا گاز عایق را دارد تا از اکسید شدن گل فلز جلوگیری کند.

در جوش Co2 از قطعات مختلفی استفاده می شود که هر یک وظیفه ای خاص را ایفا می کند. نازل جوش Co2 یکی از قطعات مصرفی پر استفاده در جوش Co2 می باشد که در واقع نوعی نگهدارنده برای مفتول Co2 می باشد.

مفتول Co2 به صورت رول به دستگاه متصل شده و سپس از طریق شلنگ تورچ به محل اتصال منتقل می شود. نازل جوش قسمتی است که نگهدارنده ی سیم Co2 در نوک تورچ می باشد. نازل جوش معمولا در اندازه های مختلف تولید می شود که بسته به تورچ Co2 ، نوع نازل انتخاب می شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید نازل جوش و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp