جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

سنبه حروف کوب

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سنبه حروف کوب سایزهای مختلف

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

سنبه یکی از ابزارهای بسیار پر استفاده در محیط های صنعتی و کارگاهی می باشد. سنبه حروف کوب یکی از انواع سنباده می باشد که از آن برای حک کردن حروف روی قطعات استفاده می شود. برای شناخت بیشتر سنبه حروف کوب با ما همراه باشید.

برای حک کردن حروف روی اجسام فلزی ، یکی از روش های بسیار پر استفاده، استفاده از سنبه حروف کوب می باشد. برای حک کردن حروف روی قطعات به وسیله حروف کوب باید با استفاده از ضربه، نقش روی سنبه را روی قطعه حک کرد.

حروف کوب باید سختی بسیار بالایی داشته باشد تا بتواند روی قطعات سخت فلزی حروف را حک کند. از طرفی حروف کوب باید دارای استحکام بالایی باشد تا در برابر ضربه مقاومت مناسبی داشته باشد و دچار تغییر شکل یا شکستگی نشود.

خرید اینترنتی سنبه حروف کوب

معمولا حروف کوب در اندازه های متفاوت و طرح های مختلف تولید می شود که بسته به نیاز و کاربرد باید آن را انتخاب کرد. همان طور که گفته شد حروف کوب ابزاری دستی می باشد و با استفاده از دست و چکش عمل حک کردن حروف را روی قطعه انجام می دهد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید حروف کوب و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp