خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

لاستیک سنباده حلقوی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سنباده لاستیک حلقوی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

سنباده دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل می باشد. لاستیک سنباده حلقوی یکی از ابزارهایی است که برای کارکردن با سنباده حلقوی مورد استفاده قرار می گیرد..

پرداخت کاری یکی از بخش های مهم در تولید قطعات به خصوص قطعات فلزی است که در آن با استفاده از ابزارهای مختلف برای ایجاد ظاهر مناسب، از روی سطح جسم لایه برداری می شود. پرداخت کاری جزو مراحل حساس تولید قطعه یا محصول می باشد که از مراحل مختلفی تشکیل شده است و در هر مرحله از ابزارها و دستگاه های مختلفی استفاده می شود.

سنباده یکی از ابزارهایی است که در پرداختکاری به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. سنباده حلقوی یکی از انواع سنباده است که به دلیل شکل فیزیکی آن به این نام شناخته می شود. برای استفاده از سنباده حلقوی از ابزار کمکی لاستیک سنباده حلقوی استفاده می شود. لاستیک سنباده حلقوی از دو بخش اصلی دنباله (پایه) و قست لاستیکی تشکیل شده است.

قسمت لاستیکی این ابزار از پلاستیک ضد سایش ساخته شده است.و قسمت دنباله ی آن از جنس فلزات سخت مثل آهن ساخته می شود تا استحکام بالایی داشته باشد. لاستیک سنباده حلقوی برای نصب شدن روی دستگاه هایی مثل دستگاه سنگ انگشتی و دریل مناسب بوده و از آن برای پرداخت کاری قطعات فلزی استفاده می شود.

معمولا قطر دنباله ی لاستیک سنباده حلقوی ، 6 میلی متر می باشد که همان طور که گفته شد برای نصب روی دستگاه سنگ انگشتی مناسب است. لاستیک سنباده حلقوی در قطرهای مختلف تولید می شود که بسته به نیاز و اندازه ی سنباده حلقوی قابل استفاده است.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید لاستیک سنباده حلقوی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp