سال نو مبارک


ضمن عرض تبریک سال نو به شما سروران گرانقدر لطفاً توجه داشته باشید که تمامی سفارشات ثبت شده از تاریخ 1401/12/26 الی 1402/01/05 از تاریخ 1402/01/06 به بعد ارسال خواهد شد. 

مرتب سازی :

کولت تورچ

مشاهده قیمت و خرید آنلاین کولت سوزن گیر تورچ آرگون

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

کولت سوزن گیر تورچ آرگون

جوش آرگون یکی از روش های جوش پر استفاده برای اتصال قطعات فلزی می باشد.در جوش آرگون از قطعات مختلفی استفاده می شود. کولت سوزن گیر تورچ آرگون یکی از بخش های مهم در تورچ می باشد. برای شناخت بیشتر کولت تورچ آرگون به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تورچ آرگون یکی از قطعات مهم در جوش آرگون می باشد که خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است.کولت سوزن گیر تورچ یکی از قسمت های تورچ آرگون می باشد که در داخل کلت و گردنه تورچ آرگون قرار می گیرد.

وظیفه ی اصلی کولت ، نگه داشتن الکترود تنگستن می باشد.در قسمت ابتدایی کولت گیره وجود دارد که مانع از حرکت الکترود تنگستن می شود.و باعث می شود الکترود تنگستن به اندازه کافی خارج شود.

کولت سوزن گیر تورچ آرگون در سایز های مختلفی تولید می شود که بسته به نوع تورچ و اندازه ی آن باید انتخاب شود.سایزهای موجود برای کولت سوزن گیر به صورت زیر می باشد:

  • 0.5 میلی متر
  • 1.0 میلی متر
  • 1.6 میلی متر
  • 2.0 میلی متر
  • 2.4 میلی متر
  • 3.2 میلی متر
  • 4.0 میلی متر

پر مصرف ترین سایزهای کولت سوزن گیر تورچ آرگون سایزهای 1.6 و 2.4 میلی متر می باشد.

برای ساخت کولت سوزن گیر تورچ آرگون از فلز مس استفاده می وشد تا مقاومت آن در برابر حرارت بیشینه باشد. شرکت های مختلفی کولت تورچ آرگون تولید می کند که می توان به شرکت های ترافیمت، ولدکرافت ، بهجوش ، زینسر و غیره اشاره کرد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید کولت سوزن گیر تورچ آرگون و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp