جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

سرشیلنگی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سر شیلنگی قالب (سایزهای مختلف)

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

سر شلنگی یکی از قطعات پر استفاده در سیستم انتقال سیالات می باشد که در واقع نوعی رابط بین شلنگ و شیر کنترل محسوب می شود. برای آشنایی بیشتر با سر شلنگی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای انتقال سیالاتی مثل انواع مایعات و انواع گاز ، روش های مختلفی وجود دارد که انتقال به وسیله لوله کشی و شلنگ کشی ، جزو روش های بسیار کاربردی محسوب می شود. که به داشتن کارایی بالا ، طرفداران زیادی است.

برای کنترل میزان فشار ، شیر کنترل بهترین ابزار است که دارای انواع مختلفی است. سر شیلنگی یا سر شلنگی که با نام سر شیر نیز شناخته می شود. یکی از قطعات شیر است که در واقع نوعی قطعه رابط بین شیر و شلنگ است.

سر شلنگ از دو قسمت اصلی یعنی قسمت رزوه دار و قسمت شیار دار تشکیل شده است که قسمت رزوه دار آن درون شیر قرار می گیرد و قسمت شیار دار آن درون شلنگ قرار می گیرد. وجود شیار باعث ایجاد اصطکاک و کاهش احتمال خارج شدن شلنگ از روی سر شیر یا سر شیلنگی می شود. برای جلوگیری از خارج شدن شلنگ و افزایش مقاومت شلنگ می توان از بست شلنگی استفاده کرد.

برای ساخت سر شلنگی معمولا از متریال های مختلفی مثل برنج ، مس ، استیل و پلاستیک استفاده می شود. که بنا به نوع سیال باید انتخاب شود.

سر شلنگی معمولا در اندازه های مختلف با طول و قطر های مختلف تولید می شود که بسته به اندازه شیر ، حجم فشار و قطر شلنگ باید انتخاب شد.

امروزه سر شلنگی توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه می شود که محصولاتشان دارای کیفیت های گوناگون است. این تفاوت در کیفیت باعث اختلاف قیمت سر شلنگی می شود.

خرید اینترنتی سرشیلنگی :

در هنگام خرید سر شلنگی باید به موارد زیر دقت کرد تا محصول خریداری شده کارایی لازم را داشته باشد:

  • جنس سر شلنگی
  • ابعاد سر شلنگی
  • گام رزوه سر شلنگی

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید سرشلنگی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp