فرم نظر سنجی ابزار ماتریس
مرتب سازی :

قلاویز چپ گرد

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع قلاویز چپ گرد (هرز بازکن)

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

قلاویز چپ گرد یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در محیط های صنعتی و کارگاهی می باشد که کاربرد آن خارج کردن پیچ های شکسته می باشد.

یکی از مشکلاتی که در گاها به وجود می آید ، شکستن و گیر کردن پیچ یا هرز شدن گل پیچ در دل قطعه می باشد.برای حل این مشکل می توان از قلاویز چپ گرد استفاده کرد. قلاویز هرز گرد دارای رزوه هایی خاص و با جهت چپ (برعکس رزوه پیچ) می باشد. قلاویز چپ گرد با قرار گرفتن در دل قطعه و چرخاندن آن ، پیچ را خارج می کند.

قلاویز چپ گرد به طور کلی دارای دو نوع قلاویز دستی و قلاویز ماشینی است که برای استفاده از نوع دستی آن از دسته قلاویز استفاده شده و برای استفاده از نوع ماشینی آن ، می توان آن را روی دستگاهی مثل دریل نصب کرد. برای ساخت قلاویز چپ گرد از فلز فولاد استفاده می شود تا استحکام آن بیشینه بوده و دارای سختی بالایی باشد.

معمولا قلاویز چپ به صورت پک عرضه می شود تا بتوان از آن برای پیچ های مختلف با قطر های متفاوت استفاده کرد. امروزه شرکت های زیادی اقدام به تولید قلاویز هرز گرد کرده اند که از نظر کیفیت متفاوت می باشند.به همین دلیل قیمت قلاویز چپ در بازار متغیر می باشد

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید قلاویز و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp