خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

قلاویز هلی کویل

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع قلاویز هلی کوئل

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

قلاویز هلی کویل جزو ابزارهای بسیار کاربردی محسوب می شود که کاربرد آن برای قلاویز کاری قبل از قرار دادن فنر هلی کویل می باشد.

یکی از مشکلات دردسر ساز که گاها به وجود می آید هرز شدن سوراخ پیچ یا خراب شدن روزه های آن می باشد.برای حل این مشکل می توان قطر سوراخ را بزرگتر کرد و از پیچ جدید و بزرگتر استفاده کرد. اما گاهی این راه حل به دلیل کوچک بودن قطعه و یا حساس بودن قطعه، امکان این کار وجود ندارد.

بهترین راه حل برای بر طرف کردن این مشکل استفاده از فنر هلی کویل می باشد. فنر هلی کویل نوعی فنر است که با قرار گیری درون سوراخ می تواند فضای خالی اضافه را حذف کرده و محیط لازم برای قرار گیری پیچ را به وجود آورد.

برای قرار دادن فنر هلی کویل ابتدا سوراخ مورد نظر باید با استفاده از قلاویز مناسب قلاویز کاری شود. سپس با استفاده از دسته هلی کویل فنر مناسب درون آن قرار می گیرد. همان طور که گفته شد برای استفاده از فنر هلی کویل ابتدا باید سوراخ مورد نظر قلاویز کاری شود تا رزوه مناسب برای قرار گیری فنر ایجاد شود.به این قلاویز ، قلاویز هلی کویل گفته می شود.

قلاویز هلی کویل دارای دو نوع دستی و ماشینی می باشد که تفاوت آن ها در چگونگی استفاده از آن ها می باشد به طوری که برای استفاده از قلاویز ماشینی از ابزار دریل استفاده می شود و برای استفاده از قلاویز دستی ، از دسته قلاویز استفاده می شود. قلاویز هلی کویل باید دارای استحکام و سختی بالایی داشته باشد به همین دلیل برای ساخت آن از فلز فولاد استفاده می شود.تا مقاومت آن بیشینه باشد.

خرید اینترنتی قلاویز هلی کویل

قلاویز هلی کویل معولا در اندازه های مختلف ساخته می شود که بسته به اندازه سوراخ ، قلاویز مناسب انتخاب می شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید قلاویز هلی کویل و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp