مرتب سازی :

شلاق موتور آویز

مشاهده قیمت و خرید آنلاین خرطومی یا شلنگ موتور آویز

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

خرید گیره کارگاهی


شلاق موتور آویز یکی از بخش های دستگاه موتور آویز است که وظیفه ی ان انتقال نیروی مکانیکی از موتور به قسمت هندپیس می باشد.برای آشنایی بیشتر موتور آویز به ادامه مطلب رجوع کنید.

دستگاه موتور آویز یکی از ابزارهای بسیار پر استفاده در پرداخت کاری و صنعت می باشد که از بخش های مختلفی مثل موتور ، شلاق ، هند پیس و غیره تشکیل شده است.

شلاق موتور آویز یکی از بخش های بسیار مهم در دستگاه موتور آویز است که وظیفه ی آن انتقال نیروی چرخشی از موتور به قسمت هندپیس دستگاه می باشد. در واقع شلاق موتور آویز نوعی رابط انتقال نیرو می باشد.

در قسمت درونی شلاق موتور آویز قطعه ای فنری شکل وجود دارد که یک سمت آن به موتور دستگاه و یک سمت آن به هندپیس متصل می شود.قسمت مرکزی شلاق باید بسیار مقاوم باشید از این رو معمولا برای ساخت آن از فلزات مقاوم مثل فولاد استفاده می شود.

قسمت بیرونی شلاق موتور آویز باید دارای پوسته بسیار مقاوم و قابل انعطاف باشد تا در صورت خمیده شدن یا اعمال فشار به آن دچار شکستگی یا پارگی نشود.برای ساخت این قسمت معمولا از فلز و یا پلاستیک با کیفیت استفاده می شود.متریال استفاده شده برای ساخت شلاق موتور آویز ، روی قیمت شلاق موتور آویز تاثیر مستقیم دارد.

در قسمت ابتدا و انتها شلاق موتور آویز معمولا فنری با کیفیت قرار می گیرد تا از خمش و شکستگی این دو قسمت جلوگیری کند. در قسمت نوک شلاق موتور آویز گیره ای وجود دارد تا به وسیله ی آن هند پیس به درستی به شلاق موتور آویز متصل شود.

امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید شلاق موتور آویز کرده اند که از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت می باشد این تفاوت کیفیت باعث تفاوت در قیمت شلاق موتور آویز می شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید شلاق موتور آویز و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp