خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

فنر هلی کویل

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فنر هلی کویل

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

فنرهلی کویل جزو ابزارهای پر استفاده در محیط های صنعتی و کارگاهی است که از آن برای تعمیر رزوه سوراخ استفاده می شود.

رزوه و پیچ جزو روش های پر استفاده برای اتصال دو یا چند قطعه به هم می باشد که گاها به دلیل مشکلاتی مثل باز و بسته کردن زیاد ، کشیده شدن ، شکستن و غیره رزوه های سوراخ خراب شده و به مرور زمان کارایی اولیه خود را از دست می دهد.

یکی از روش های حل این مشکل ، سوراخکاری دوباره و ایجاد رزوه جدید است اما این راه حل در محصولات یا قطعاتی که دارای دیواره ضخیم نیستند ، امکان پذیر نیست. بنابراین باید به دنبال راه حلی دیگر بود.

فنر هلی کویل یکی از روش های کاربردی برای حل مشکل رزوه است. در این روش از ابزارهایی مثل فنر هلی کویل ، قلاویز هلی کویل و آچار هلی کویل استفاده می شود.

روش کارکردن با فنر هلی کویل

در این روش ابتدا سوراخ مورد نظر با استفاده از مته با سایز مناسب سوراخ شده و سپس با استفاده از قلاویز هلی کویل سوراخ ایجاد شده دوباره قلاویز کاری می شود. در آخر با استفاده از آچار هلی کویل فنر مورد نظر درون سوراخ قرار می گیرد.

سپس در آخر گیره فنر توسط لبه آچار شکسته می شود.

در استفاده از فنر هلی کویل یکی از معیارهایی که باید به آن توجه کرد ، قطر ، جنس و شکل فنر هلی کویل می باشد تا فنر مورد نظر نهایت کارایی خود را داشته باشد.

برای ساخت فنر هلی کویل معمولا از فلزات سخت مثل فولاد یا کروم وانادیوم استفاده می شود تا استحکام و سختی آن بیشینه باشد. استفاده از فنر هلی کویل می تواند کمک به سزایی به تعمیر رزوه های محصول کند.

خرید اینترنتی فنر هلی کویل

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید فنرهلی کویل و قطعات مورد نیاز آن فعالیت می کنند که محصولات آن دارای کیفیت های مختلفی می باشد. این تفاوت در کیفیت باعث ایجاد تفاوت در قیمت فنر هلی کویل شده است.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید هلی کویل و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp