جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

بوش پران

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع بوش پران قالب

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

بوش پران قالب یکی از قطعاتی است که در قالب های پلاستیک یا بلوک مورد استفاده قرار می گیرد.برای شناخت بیشتر این قطعه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در صنعت تولید قطعات پلاستیکی، یکی از مشکلاتی که گاها به وجود می آید گیر کردن قطعه ساخته شده در دل قالب می باشد. برای خارج کردن قطعه معمولا از ابزاری کمکی به نام سنبه پران استفاده می شود. این قطعه در هنگام باز شدن قالب، محصول را رو به جلو هول می دهد و باعث به بیرون پرت شدن قطعه (پراندن آن) می شود.

یکی از مشکلاتی که سنبه پران می تواند به وجود آورد سایش و خوردگی دیواره سوراخ قالب می باشد که باعث ایجاد صدمات جدی برای قالب می شود.

برای جلوگیری از آسیب دیدن بوش پران معمولا از قطعه کمکی به نام بوش پران استفاده می شود.بوش پران در واقع یک قطعه واسط بین سنبه پران و دیواره قالب می باشد که از برخورد سنبه پران با دیواره قالب جلوگیری می کند.

استفاده از بوش پران می تواند تا حد بالایی از خسارت های مادی جلوگیری کند.زیرا در صورتی که سنبه پران با دیواره قالب برخورد داشته باشد می تواند باعث از بین رفتن قالب شود. هزینه تعویض بوش پران به مراتب کمتر از هزینه تعویض کلی قالب می باشد.

بوش پران باید دارای استحکام بسیار بالایی باشد تا به مرور زمان دچار خرابی نشود از این رو برای ساخت آن معمولا از فلز فولاد استفاده می شود.

خرید اینترنتی بوش پران 

بوش پران معمولا در اندازه های مختلف تولید می شود که بسته به اندازه و نوع بوش پران باید آن را تهیه کرد از این رو در هنگام خرید باید به اندازه ی آن بسیار دقت کرد.

در قسمت انتهایی بوش پران قسمتی پله ای شکل می باشد تا بوش به درستی در جای خود قرار بگیرد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید بوش پران و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp