مرتب سازی :

سه نظام دریل

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سه نظام دریل کوچک و بزرگ

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

راهنمای خرید سه نظام دریل :

سه نظام انواع بسیار گوناگونی دارد. هر سه نظامی کاربرد و قیمت و دلایل خرید خاص خود را داراست. بنابر این لازم است که ابتدا انتخاب کنیم دقیقا چه نوع سه نظامی می خواهیم.

سه نظام دریل و کوچک :

سه نظام کوچک طبیعتا قیمت کمتری نیز دارد. سه نظام های آچاری و اتومات از این دسته سه نظام های هستند. برای انتخاب آنها در منوی دسته ، دسته های جداگانه ای ایجاد شده است . اینگونه سه نظام های معمولا برای وسایل برقی دستی و کوچک تر ساخته می شوند.از آن دسته می توان به سه نظام دریل شارژی و دریل دستی اشاره کرد.سه نظام دریل می تواند سه نظام آچاری یا سه نظام اتوماتیک باشد. این سه نظام ها معمولا برای دریل های دستی قابل استفاده هستند. سه نظام های دریل کونیک یا نه پیچ هستند.برای مشاهده محصولات سه نظام دریل و قیمت آنها به دسته سه نظام دریل آچاری یا سه نظام اتومات مراجعه کنید.

سه نظام ته کونیک یا ته پیچ :

سه نظام ها بسته به نوع دستگاه دریل مورد نظر ته کونیک یا ته پیچ هستند. البته سایز های مختلف نیز برای سه نظام پیچی و کونیک وجود دارد. سه نظام پیچی معمولا با ابعاد پیچ به صورت اینچی مشخص می شود مثلا سه نظام 1/2 که منظور از آن سه نظام ته پیچ با اندازه پیچ 1/2 اینچ است. یا سه نظام 3/4 اینچ نیز به همین ترتیب.

اما سه نظام های کونیک یا ته کونیک در واقهع استاندارد و شکل متفاوتی دارند. اگر به سه نظام های کونیک نگاه کنید یک استوانه با شیب اندک می بینید که کاملا بر حسب یک استاندارد جهانی طراحی شده و در شفق مخصوص کاملا کیپ می شود. مزیت اصلی این روش آن است که تمام سطح شفت و استوانه سه نظام درگیر شده و نیرو تقسیم می شود. برعکس سه نظام پیچی که تنها در دنده های نیرو انتقال می یابد و امکان شکستن دنده افزایش می یابد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید سه نظام و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp