این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ابزار ماتریس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

قیمت و خرید انواع سه نظام دریل

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سه نظام دریل اتومات و آچاری 

مشاهده بیشتر

راهنمای خرید سه نظام دریل و دستگاه تراش :

سه نظام انواع بسیار گوناگونی دارد. هر سه نظامی کاربرد و قیمت و دلایل خرید خاص خود را داراست. بنابر این لازم است که ابتدا انتخاب کنیم دقیقا چه نوع سه نظامی می خواهیم.

سه نظام دستگاه تراش :

کاربرد سه نظام دستگاه تراش کاملا از اسم آن مشخص است. سه نظام دستگاه تراش یا سه نظام تراشکاری برای دستگاه های تراشکاری استفاده می شود. برند های شناخته شده این سه نظام ها لنگر نشان و کره نشان هستند . سانو به عنوان یک سه نظام دستگاه تراش خوش قیمت چند گاهی ست در بازار ایران شناخته شده است. برای انتخاب و خرید این محصول از منوی دسته ها، دسته سه نظام دستگاه تراش را انتخاب کنید.

سه نظام دریل و کوچک :

سه نظام کوچک طبیعتا قیمت کمتری نیز دارد. سه نظام های آچاری و اتومات از این دسته سه نظام های هستند. برای انتخاب آنها در منوی دسته ، دسته های جداگانه ای ایجاد شده است . اینگونه سه نظام های معمولا برای وسایل برقی دستی و کوچک تر ساخته می شوند.از آن دسته می توان به سه نظام دریل شارژی و دریل دستی اشاره کرد.سه نظام دریل می تواند سه نظام آچاری یا سه نظام اتومات باشد. این سه نظام ها معمولا برای دریل های دستی قابل استفاده هستند. سه نظام های دریل کونیک یا نه پیچ هستند.برای مشاهده محصولات سه نظام دریل و قیمت آنها به دسته سه نظام دریل آچاری یا سه نظام اتومات مراجعه کنید.

سه نظام ته کونیک یا ته پیچ :

سه نظام ها بسته به نوع دستگاه دریل مورد نظر ته کونیک یا ته پیچ هستند. البته سایز های مختلف نیز برای سه نظام پیچی و کونیک وجود دارد. سه نظام پیچی معمولا با ابعاد پیچ به صورت اینچی مشخص می شود مثلا سه نظام 1/2 که منظور از آن سه نظام ته پیچ با اندازه پیچ 1/2 اینچ است. یا سه نظام 3/4 اینچ نیز به همین ترتیب.

اما سه نظام های کونیک یا ته کونیک در واقهع استاندارد و شکل متفاوتی دارند. اگر به سه نظام های کونیک نگاه کنید یک استوانه با شیب اندک می بینید که کاملا بر حسب یک استاندارد جهانی طراحی شده و در شفق مخصوص کاملا کیپ می شود. مزیت اصلی این روش آن است که تمام سطح شفت و استوانه سه نظام درگیر شده و نیرو تقسیم می شود. برعکس سه نظام پیچی که تنها در دنده های نیرو انتقال می یابد و امکان شکستن دنده افزایش می یابد.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp