جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

ساعت شیطانکی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع ساعت شیطونکی بزرگ و کوچک

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

ساعت شیطانکی جزو ابزارهای اندازه گیری صنعتی می باشد که کاربرد اصلی آن ها در تراشکاری می باشد. ابزارهای اندازه گیری جزو ابزارهای بسیار پر استفاده و کاربردی در صنعت می باشد که برای ساخت قطعات و محصول دقیق استفاده از آن ها ضروری می باشد. ساعت شیطانکی جزو ابزارهای اندازه گیری صنعتی می باشد که در صنعت تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد اصلی این دو نوع ساعت ، سانت کردن یا سنتر کردن قطعه کار می باشد.به بیان دیگر با استفاده از ساعت شیطانکی می توان میزان لنگ بودن (عدم تقارن) قطعه مورد نظر را محاسبه کرد.

به طور کلی ساعت شیطانکی دارای یک میله می باشد که یک سمت آن به عقربه ساعت متصل شده است. نوک میله به قطعه متصل شده و به میزان عدم تقارن قطعه، عقربه شروع به گردش می کند.

از ساعت شیطانکی برای دور کردن (محاسبه عدم تقارن) قسمت بیرونی قطعه و از ساعت شیطانکی برای دور کردن قسمت درونی قطعه استفاده می شود. میزان گردش عقربه ساعت دارای استاندارد مشخص می باشد یعنی به ازای هر 1 میلی متر عدم تقارن، عقربه 1 دور گردش دارد.

ساعت شیطانکی روی پایه قرار می گیرد که این پایه به نام پایه ساعت شیطانکی شناخته می شود.پایه ساعت با استفاده از مگنتی که در انتهای آن متصل شده است به بدنه دستگاه تراش متصل می شود.

قیمت ساعت شیطانکی دارای تنوع بالایی می باشد دلیل این تنوع یا اختلاف قیمت ساعت شیطانکی ، تفاوت در برند و شرکت سازنده می باشد که در کیفیت و عملکرد آن نیز تاثیر گذار می باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید ساعت شیطانکی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp