فرم نظر سنجی ابزار ماتریس
مرتب سازی :

پایه کولت

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع پایه نگهدارنده کولت

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

کاربرد پایه کولت

صنعت تراش و CNC یکی از بخش های مهم صنعت است. دراین صنعت یکی از ابزار های مهم که از آن استفاده می شود، کولت گیر است. در این صنعت به دلیل حساس بودن قطعات ساخته شده ، ابزارهای برش و تراش مانند فرزها،مته ها و ... دارای تنوع و اندازهای مختلفی است که هر کدام برای کاری خاص استفاده می شود.

کولت ابزاری است که روی دستگاه متصل می شود و رابط بین کولت (فشنگی خاص که ابزار تراش مثل فرز،مته یا.... روی آن متصل می شود) و دستگاه تراش است.

به دلیل انواع مختلف ابزار برای تراش، از انواع مختلفی از کولت اسفاده می شود که همین امر سبب می شود از کولت گیر های مختلفی استفاده شود.

برای نظم دهی به این کلت ها، بهترین ابزار پایه کلت است که در واقع همان جعبه ابزار برای نگهداری کولت ها است.مزیت استفاده از پایه کولت ، دستری آسان و سریع تر فرد به کولت گیر مورد نظر است.

در واقع کولت گیر رابط بین کولت و دستگاه CNC یا تراش است. برای سهولت در باز و بسته کردن کولت گیر و کولت از ابزاری به اسم پایه کولت گیر استفاده می شود. معمولا این ابزار از فلزات سخت ساخته می شود تا مقاومت مناسبی داشته باشند.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید پایه کلت و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp