خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

خرید انواع ساچمه

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع ساچمه فلزی، فولادی، ساچمه بلبرینگ و ...

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر
ساچمه سایز 9 بسته 100 عددی

ساچمه سایز 9 بسته 100 عددی

 • 60,000 تومان
ساچمه سایز 8 - بسته 100 عددی

ساچمه سایز 8 - بسته 100 عددی

 • 30,000 تومان
ساچمه سایز 7 - بسته 100 عددی

ساچمه سایز 7 - بسته 100 عددی

 • 23,399 تومان
ساچمه سایز 6 - بسته 100 عددی

ساچمه سایز 6 - بسته 100 عددی

 • 21,600 تومان
ساچمه سایز 5 - بسته 100 عددی

ساچمه سایز 5 - بسته 100 عددی

 • 10,800 تومان
ساچمه سایز 4 - بسته 100 عددی

ساچمه سایز 4 - بسته 100 عددی

 • 10,800 تومان
ساچمه سایز 20 بسته 20 عددی

ساچمه سایز 20 بسته 20 عددی

 • 180,000 تومان
ساچمه سایز 12 بسته 100عددی

ساچمه سایز 12 بسته 100عددی

 • 102,000 تومان

راهنمای خرید ساچمه فلزی گرد

یکی از قطعات ریزی که در صنعت کاربرد دارد و اغلب موارد استفاده از آن به شکل گرد یا کروی است، ساچمه صنعتی نام دارد. ساچمه ها در انواع گوناگونی تولید می شوند که کاربردی ترین آن ها در اسلحه و صنایع که در دستگاه های مختلفی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. ساچمه یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده بلبرینگ به حساب می آید. تا آنجا که ساچمه گرد فلزی در سایز های کوچک ساچمه بلبرینگ نیز گفته می شود.

ساچمه به دلیل شکل خاص گرد و کروی آن و همچنین نوع جنس فلز آن دارای مقاومت بالایی نسبت به فشار است. در واقع وجود ساچمه در بلبرینگ باعث می شود که بارهای شعاعی و محوری موجود در بلبرینگ کنترل شوند.

جنس ساچمه صنعتی

در ابتدا جنس ساچمه ها از سرب بود و با این آلیاژ تولید می شد. اما به دلیل سمی بودن مواد به کار رفته شده در سرب، تولید آن با این ترکیب ممنوع شد و از آلیاژهای دیگری برای ساخت ساچمه استفاده می شود. قابل ذکر است که آلیاژهایی که امروز ساچمه از آن ها ساخته می شود معمولأ از مقاومت بالاتری در برابر ساچمه هایی که از سرب ساخته می شدند برخوردار هستند. جنس اصلی ساچمه ها از فلزاتی همچون فولاد، ترکیب تنگستن و نیکل و آهن، ترکیب تنگستن و پلیمر، برنج و غیره می باشد و می توانند مقاومت بسیار خوبی را از خود در هنگام ایجاد فشار نشان دهند و باعث ایجاد یک حرکت مدون سریع در دستگاه می شود.

کاربرد ساچمه

برای کاهش اصطکاک بین دو قطعه یا دو سطح ، روشهای مختلفی وجود دارد اما یکی از روشهای بسیار پر کاربرد، استفاده از بلبرینگ میباشد. بلبرینگ به طور کلی شامل 3 قسمت می باشد.

 • دیواره بیرونی
 • قفسه ساچمه و ساچمه
 • دیواره داخلی

ساچمه بلبرینگ جزو لوازم مصرفی آن محسوب میشود و در صورت شکستگی یا تغییر شکل میتوان آن را با ساچمه جدید جایگزین کرد.

ساچمه معمولا از جنس فلزات مقاوم مثل فولاد ساخته میشود تا استحکام آن بیشینه باشد و در برابر فشار دچار مشکل نشود.

قیمت و خرید ساچمه فلزی گرد :

ساچه های فلزی به صورت تعدادی یا کیلویی بف فروش می رسند. البته قیمت ساچمه به جنس و سایز ساچمه ارتباط تنگاتنگی دارد. برای خرید ساچمه گرد می توانید در ابزار ماتریس وارد دسته ساچمه شده یا در سرچ باکس جستجو کنید. ساچمه فلزی در ابزار ماتریس به صورت عددی و بسته بندی های تعدادی به فروش می فرسد و در حال حاضر امکان خرید ساچه کیلویی در ابزار ماتریس فراهم نیست. طبیعتا قیمت ساچمه های بسته 100 عددی مناسب از عددی ست.

با توجه به تراکم بالای وزنی ساچمه برای استفاده از ارسال رایگان در هنگام خرید به وزن محصول دقت بفرمایید. فروشگاه ابزار ماتریس فاکتور های خرید را با مبلغی خاص و وزنی خاص رایگان ارسال می کند. برای مشاهده محدوده قیمت و شرایط ارسال و خرید به روش های ارسال مراجعه بفرمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp