خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

بوش ساچمه ای

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع بوش ساچمه دار قالب

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

خرید بوش ساچمه ای

برای تایین مسیر درست و دقیق کفشک ها در صنعت قالب سازی از ابزارهایی مثل میل و بوش راهنما استفاده می شود. بوش ساچمه ای یکی از انواع بوش می باشد.برای شناخت آن به ادامه مطلب مراجعه کنید. در قالبسازی، از قطعات مختلفی مثل بوش، میل راهنما، کفشک و غیره استفاده می شود که هر کدام برای کاری خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

قطعه اصلی در قالب کفشک ها می باشد که اجزا قالب روی آن بسته می شود به این قسمت فک های قالب نیز گفته می شود. فک قالب باید به درستی و به دقت روی هم قرار بگیرد از این رو برای هدایت آن از قطعه میل راهنما استفاده می شود که وظیفه ی آن راهنمایی فک ها می باشد.

برای افزایش دقت میل راهنما از قطعه ای کمکی به نام بوش راهنما استفاده می شود که دارای مدل های مختلفی می باشد. بوش ساچمه ای یکی از انواع بوش می باشد که برای بهبود عملرد و کاهش اصطکاک در آن از مکانیزم استفاده از ساچمه استفاده شده است.

استفاده از ساچمه در دیواره ی بوش سبب کاهش اصطکاک بین دیواره بوش و میل راهنما می شود به طوری که میل راهنما به راحتی می تواند حرکت داشته باشد. به این صورت طول عمر میل راهنما و بوش به طور چشم گیری افزایش می یابد. معمولا جنس دیواره بوش ساچمه ای فلزاتی مثل برنج بوده و جنس قسمت ساچمه های آن فولاد می باشد تا استحکام آن بیشینه باشد.

خرید اینترنتی بوش ساچمه ای قالب

بوش ساچمه ای معمولا در اندازه های مختلف با قطر و طول های متفاوتی ساخته می شود که بسته به نوع قالب و میل راهنما انتخاب می شود. نکته ای که در هنگام خرید بوش ساچمه باید به آن دقت کرد جنس اجزا آن و ابعاد آن می باشد تا کارایی آن بیشینه باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید بوش ساچمه ای بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp