خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

برقو متحرک

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع برقو متحرک

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

برقو متحرک یکی از انواع برقو می باشد که به دلیل داشتن قابلیت تغییر سایز، به این نام شناخته می شود.

برای سوراخکاری قطعات مختلف، یکی از روش های کاربردی استفاده از مته و دریل است.اما ایراد این روش، کمبود دقت در حین انجام کار می باشد به طوری که نمی توان سوراخی با قطر دقیق به وجود آورد.

برای ایجاد سوراخ با قطر دقیق و مشخص، یکی از روش های کاربردی و مناسب، استفاده از برقو می باشد. عملکرد برقو همانند مته می باشد اما دقت آن نسبت به مته بالاتر است.

برای استفاده از برقو ابتدا با استفاده از مته روی قطعه سوراخ ایجاد شده و سپس با استفاده از برقو، سوراخکاری انجام می شود.

برقو به طور کلی دارای مدل های زیر می باشد :

برقو متحرک نوعی برقو است که به دلیل داشتن سایز متغیر به این نام شناخته می شود.هر برقو متحرک دارای بازه ای مشخص برای تغییر سایز می باشد که بسته به نیاز می توان آن را تنظیم کرد.برقو مترحک در بازه های مختلف تولید می شود که بسته به کاربرد و قطر سوراخ مورد نظر باید انتخاب شود.

برقو باید دارای استحکام و سختی بالایی باشد تا بتواند به خوبی اجسام مختلف را سوراخ کند از این رو برای ساخت برقو متحرک معمولا آلیاژ فولاد استفاده می شود. برقو متحرک نیز همانند برقو معمولی دارای دو نوع دستی و ماشینی است و می توان با استفاده از دست یا دستگاهی مثل دریل ، عمل سوراخ کاری را انجام داد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید برقو متحرک و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp