خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

برقو دستی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع برقو دستی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر
برقو دستی سایز 6 فرا FRA

برقو دستی سایز 6 فرا FRA

  • 530,400 تومان
برقو دستی سایز 2 برگ BERG

برقو دستی سایز 2 برگ BERG

  • 286,000 تومان
برقو دستی سایز 6.5 FRA

برقو دستی سایز 6.5 FRA

  • 564,000 تومان
برقو دستی سایز 12 فرا FRA

برقو دستی سایز 12 فرا FRA

  • 889,200 تومان

برقو دستی جزو قطعات بسیار پر استفاده در صنایع مختلف است که کاربرد اصلی آن سوراخکاری قطعات می باشد.

همان طور که گفته شد، برقو یکی از ابزارهای پر استفاده برای سوراخکاری می باشد.برقو بر خلاف مته در هنگام سوراخکاری دقت بسیار بالایی داشته و می توان با استفاده از آن سوراخی با قطر دقیق و مشخص ایجاد کرد.

برقو دستی یکی از انواع برقو است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد برای استفاده از آن ، نیاز به ابزار اضافی نیست.برای ایجاد سوراخ با برقو دستی از ابزار دسته برقو استفاده می شود.

برقو دستی باید دارای استحکام بالایی داشته باشد تا در برابر فشار ، اصطکاک و ضربه مقاومت مناسبی داشته باشد.از این رو برای ساخت برقو دستی از فلزات مقاوم مثل فولاد یا آلیاژی از فولاد استفاده می شود.

برقو دستی همانند مته دارای قطر های مختلف با طول های متفاوت می باشد که بسته به کاربرد می توان از آن استفاده کرد. معمولا قسمت انتهایی برقو دستی دارای گوشه یا پهلو می باشد تا برقو به خوبی در دسته برقو قرار بگیرد و دچار لغزش نشود.

خرید اینترنتی برقو دستی

امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید برقو دستی کرده اند که از نظر کیفیت با یک دیگر متفاوت است، از این رو قیمت برقو دستی برندهای مختلف با یک دیگر متفاوت می باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید برقو و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp