جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

آچار فرانسه

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع آچار فرانسه بزرگ و کوچک

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

خرید آچار دستی


آچار فرانسه جزو ابزارهای بسیار کار آمد و کاربردی در هر جعبه ابزاری است که با استفاده از آن پیچ یا مهره با سایزهای مختلف را باز یا بسته کرد. برای آشنایی بیشتر با آچار فرانسه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آچار جزو ابزارهایی با تنوع بسیار زیاد است به طوری که دارای انوع زیادی از نظر مدل می باشد که هر یک مختص به کاری خاص می باشد. از انواع آچار می توان به موارد همچین آچار فرانسه ، آچار شلاقی ، آچار رینگی و غیره اشاره کرد.

آچار فرانسه یکی از انواع آچار است که جزو پر استفاده ترین نوع آچار نیز می باشد. آچار فرانسه به طور کلی دارای یک فک ثابت ، یک فک متحرک ، دسته است. فاصله بین فک های آچار فرانسه به وسیله رزوه ای که در قسمت پشت فک ها تعبیه شده است ، قابل تنظیم می باشد.

به دلیل داشتن قابلیت تنظیم فاصله بین فک ها ، با استفاده از آچار فرانسه می توان پیچ یا مهره با اندازه های مختلف را باز یا بسته کرد. به همین دلیل آچار فرانسه در محیط های مختلف صنعتی ، غیر صنعتی و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

آچار فرانسه معمولا تحت فشار و اعمال ضربه می باشد وباید دارای استحکام و سختی بالایی باشد به همین دلیل برای ساخت آچار فرانسه از فلزات سخت مثل فولاد یا کروم وانادیوم استفاده می شود تا میزان سختی آن بیشینه باشد.

قسمت فک آچار فرانسه ، قسمتی است که مستقیما با جسم یا قطعه در تماس است و نیرو را به آن وارد می کند و باید دارای سختی بیشتری نسبت به بقیه اجزا باشد به همین دلیل معمولا قسمت فک آچار فرانسه سخت کاری می شود.

آچار فرانسه فورچ

نوعی آچار فرانسه با نام آچار فرانسه فورچ شناخته می شود که تفاوت آن با دیگر انواع آچار فرانسه در نوع و مراحل ساخت آن می باشد.به این صورت که برای ساخت آچار فرانسه فورچ فلز ذوب نمی شود بلکه فلز حرارت داده شده و سپس درون قالب قرار می گیرد.

معمولا آچار فرانسه فورچ دارای مقاومت و سختی بیشتری نسبت به آچار فرانسه معمولی است.

آچار فرانسه معمولا در اندازه های مختلفی ساخته می شود که این تفاوت اندازه باعث تفاوت در بازه کارگیر آن نیز می شود به همین دلیل باید مطابق با کاربرد ،آچار فرانسه خریداری شود.

امروزه کمپانی های مختلفی در زمینه تولید ابزار آلات صنعتی فعالیت می کنند که آچار فرانسه یکی از محصولات تولیدی آن ها می باشد. آچار فرانسه تولید شده توسط شرکت های مختلف قطعا از نظر کیفیت نیز دارای تنوع می باشد و این تنوع در کیفیت باعث تفاوت قیمت آچار فرانسه تولید شده توسط شرکت های گوناگون می شود.

در هنگام خرید آچار فرانسه باید به موارد زیر دقت کرد:

  • جنس بدنه
  • جنس و نوع فک
  • میزان باز شدن فک یا اندازه کارگیر
  • ابعاد آچار

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید آچار فرانسه و بزرگترین مرکز خرید ابزارهای صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp