خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

سیم بکسل

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سیم بکسل روکش دار و بدون روکش

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

سیم بکسل نتاب 7*19

 • 38,400 - 210,000 تومان

سیم بکسل 7*7 روکش دار

 • 8,400 - 70,800 تومان

سیم بکسل افشان 7*7

 • 4,680 - 25,600 تومان

سیم بکسل هفت لا سفید 6*12

 • 18,000 - 131,000 تومان

سیم بکسل هفت لا سیاه 6*12

 • 16,800 - 115,000 تومان
سیم بکسل نمره 8 روکش دار

سیم بکسل نمره 8 روکش دار

 • 20,000 تومان
سیم بکسل نمره 6 بدون روکش

سیم بکسل نمره 6 بدون روکش

 • 12,100 تومان
سیم بکسل نمره 5 بدون روکش

سیم بکسل نمره 5 بدون روکش

 • 13,200 تومان
سیم بکسل نمره 4 روکش دار

سیم بکسل نمره 4 روکش دار

 • 4,800 تومان
سیم بکسل نمره 3 روکش دار

سیم بکسل نمره 3 روکش دار

 • 3,300 تومان
سیم بکسل نمره 10 روکش دار

سیم بکسل نمره 10 روکش دار

 • 34,500 تومان
سیم بکسل نمره 4

سیم بکسل نمره 4

 • 7,800 تومان
سیم بکسل نمره 3 بدون روکش

سیم بکسل نمره 3 بدون روکش

 • 4,200 تومان
سیم بکسل نمره 6 روکش دار

سیم بکسل نمره 6 روکش دار

 • 20,400 تومان

سیم بکسل جزو رایج ترین ابزارها برای جابه جایی و لیفتینگ اجسام است. در واقع سیم بکسل طنابی فولادی است و دارای مقاومت بالایی بوده که از آن می توان برای کشش و جا به جایی هایی با اجسام سنگین استفاده کرد. طناب فولادی نام دیگر سیم بکسل محسوب می شود. این ابزار متناسب با صنایع گوناگون تولید می شوند.

این صنایع می تواند سبک و سنگین بوده که در سایز های متنوع، بافت های مختلف و از متریال های متفاوت ساخته می شود. سیم بکسل ها در مقایسه با طناب پلاستیکی با بافتی گاهأ مشابه دارای مقاومت کششی بسیار بالاتری می باشد. در مقایسه با میلگرد ها با مقاومت کششی مشابه دارای انعطاف بسیار مناسبی هستند.

خرید سیم بکسل فولادی

به همین دلیل سیم بکسل ها کاربری صنعتی بسیار گسترده ای دارند. تکنولوژی به کار رفته در تولید سیم بکسل با توجه به نوع بافت و صنعت وابسته متغیر خواهد بود.

ماشین آلات سنگین مانند جرثقیل از سیم بکسل استفاده می کنند. اغلب سیم بکسل از سه قسمت مغزی، لایه سیم، سیم ساخته می شود. سیم بکسل ها دارای انواع مختلفی هستند که از نظر قطر و مواد ساخته شده با هم متفاوت می باشند. بنابراین باید در هنگام انتخاب سیم بکسل با توجه به کار مورد نظرمان و شرایط محیطی انتخاب مناسبی داشته باشیم.

صنایع مصرف کننده سیم بکسل

اغلب سیم بکسل ها در صنایع سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. از سیم بکسل در صنایع لیفتینگ به منظور حمل و جابجایی بار، در صنایع ساختمانی همچون اتصالات آسانسور ها، در صنایع سازه های سنگین برای افزایش مقاومت کششی سازه های پیش ساخته و بسیاری دیگر از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به مثال های گفته شده به این نتیجه می رسیم که سیم بکسل در هر صنایعی که به کار می رود ممکن است متغیر باشد.

سیم بکسل

بافت سیم بکسل ها در صنایع مختلف

اغلب در سیم بکسل آسانسوری از مغزی کنفی استفاده می شود. این نوع سیم بکسل در اتصالات کابین آسانسور و گاورنر آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم بکسل نتاب :

در حوزه لیفتینگ بار توسط تاورکرین ها کاربرد دارد. سایز این نوع سیم بکسل ها بالا بوده که اغلب از سایز 14 و 16 همراه با اتصالاتی مانند قلاب و قلاب گردان استفاده می شود.

سیم بکسل مهاری:

که معمولأ تعداد پایین مفتول در هر استرند داشته و اغلب برای مهار بار پل و دکل استفاده می شوند.

سیم بکسل حفاری:

که در ماشین آلات حفاری چاه های نفت کاربرد دارد و اغلب از ساختاری 6 استرندی استفاده می کند.

سیم بکسل کلایمیر:

که به صورت محدود و با ساختار ویژه ای تولید می شوند و بیشتر در اتصالات نماهای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

سیم بکسل هفت لا:

که در دسته سیم بکسل های فولادی آسانسوری قرار می گیرد. زیرا در اتصالات گاورنر آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از سیم بکسل کاربری عمومی داشته و مقاومت کششی کمی دارد به همین دلیل با اهداف لیفتینگ استفاده نمی شود.

سیم بکسل برش سنگ:

که در معدن با هدف برش زدن سنگ های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. بر روی سطح این سیم بکسل ها الماس های رینگی حلقه ای قرار می گیرند.

و دیگر سیم بکسل ها که استفاده عام دارند می توان به سیم بکسل هایی که در وسایل ورزشی باشگاه های بدنسازی به کار رفته است اشاره کرد. اغلب این سیم بکسل ها همراه با روکش پلاستیکی می باشند تا از تماس مستقیم پوست با سیم بکسل فولادی جلوگیری شود.

خرید سیم بکسل

سیم بکسل فولادی

گرید های سیم بکسل فولادی در صنایع سنگین بالاخص برای کاربری های لیفتینگ و در اسلینگ های تک شاخه و چند شاخه برای الواتور و لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل فولادی دارای گرید های مختلفی همچون 1560، 1770، 1960، 2160 است که به صورت مغز کنفی، مغزی سیزال و مغزی پلی پروپیلن با قابلیت کششی کمتر تولید می شود که از انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده و هم سایش بین لایه ای کمتری دارند.

قیمت سیم بکسل های فولادی و گالوانیزه

نوع و قطر سیم بکسل در قیمت آن تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بهتر است قبل از هر کاری با توجه به کاربرد، نوع موردنیاز خود را دقیقا مشخص کنید. علاوه بر این جنس و کیفیت آن‌ها، روکش دار بودن یا نبودن و نوع مقدار ضخامت و لایه های سیم های تنیده شده از عوامل موثر بر قیمت سیم بکسل های فولادی و گالوانیزه هستند.

خرید سیم بکسل از ابزار ماتریس

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید سیم بکسل و بزرگترین مرکز خرید ابزار صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp