خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

فرچه سیمی کاسه ای

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فرچه سیمی فرز کاسه ای

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

فرچه سیمی کاسه ای (گلدانی)

فرچه هایی که برای نصب روی دستگاه ساخته می شوند در دو نوع تخت یا کاسه ای تولید می گردند. فرچه سیمی کاسه ای به دو شکل ساخته می شوند، اگر در انتهای آن ها میله بلند قرار داشته باشد بر روی دریل و اگر در انتهای آن ها مهره قرار داشته باشد قابل نصب و استفاده بر روی دستگاه های فرز هستند.

برای استفاده از فرچه سیمی کاسه ای، دستکش و عینک ایمنی هنگام کار توصیه می شود. زمانی که قطعه ای فلزی را برش می دهید یا با صفحه ساب سنباده کاری می کنید، باید سطح مورد نظر را از تراشه و براده آهن تمیز کنید. این کار را می توانید با اتصال این فرچه به دستگاه فرز انجام دهید. همچنین برای براق کردن فلزات هم می توان از این محصول استفاده کرد.

این نوع فرچه ها را با توجه به قطر آن ها شماره گذاری می کنند و در سایزهای مختلف برای کاربردهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. بیش از صد مدل از برس سیمی متدی، محوری، کاسه ای زاویه دار و فرچه های سیمی دیگر تولید شده اند. مصرف کننده ها قادر به انتخاب بهترین فرچه برای مصارف گوناگون هستند.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید فرچه سیمی کاسه ای و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp