جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

فرچه سیمی دستی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فرچه سیمی دستی و دسته دار

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

فرچه سیمی دستی

فرچه سیمی دستی به برس سیمی دستی هم معروف است. ساختار فرچه سیمی بدین صورت است که دارای رشته های سیم ضخیم و محکم که به صورت دسته به دسته به روی بدنه (پلاستیکی و چوبی) برس نصب شده اند. این ابزار شبیه به برس یا فرچه تولید می شود که براحتی در دست جای گیرد و بتوان به سهولت استفاده کرد.

کاربرد فرچه سیمی دستی برای از بین بردن زنگ بر روی فلزات و تمیز کردن قطعات فلزی می باشد که می توان از این برس های سیمی قوی استفاده کرد که هر سطحی را عاری از مواد اضافه می کند.

به عنوان مثال در برخی اوقات که می خواهیم روی سطحی را آماده چسب زدن یا جوشکاری کنیم نیاز است تا آن سطح را تمیز کرده و عاری از هرگونه مواد اضافی نماییم. در این حالت بهتر است ابتدا با برس سیمی دستی یا همان فرچه سیمی دستی به خوبی سطح را تمیز کرده و سپس با یک دستمال نم دار سطح را پاک کنیم.

اکثرأ در انتهای دسته این نوع از فرچه سیمی ها سوراخی برای آویزان کردن و نگه داری این ابزار در تابلوی ابزارها تعبیه شده که براحتی می توان در محل کار و یا هر جایی دیگری که از آن استفاده می کنیم قرار دهیم.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید فرچه سیمی دستی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp